Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha "szakított...

Mit tegyek ha "szakított velem" a legjobb barátom? (Lent részletesen)

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy nincs fiú lány közt barátság, de nekünk működött sok sok évig! Aztán tavaly ki költözött német országba, és mivel nem volt ott semmi ( se barátok, se buli, se semmi) elkezdett depressziós lenni. Mivel én mindig tartottam benne a lelket mint mindig, és szeretem őt nagyon!! Ezért én mindig ott voltam lelkileg,sőt többször meg is látogattam.. De aztán egy idő után elő jött azzal hogy ő szerelmes belém..Már először leállítottam mert ez nem így van, eddig sem volt szerelmes most sem az, csak ugye gondolom a magány ezt hozza ki.. Erre mikor legutoljára haza látogatott idióta indokokkal de a tudtomra adta hogy ő befejezte velem..

Azt hittem csak dilis és idővel elmúlik, hisz tudom hogy szeret, és hisz Én vagyok a legjobb barátja a lelki társa..

De eltelt 3hónap és semmi nem változott..Nem veszi föl a telefonját, mindenhonnan kitörölt, letiltott, nem válaszol az email-jaimra, se a leveleimre..

Rettentően szenvedek, és iszonyatosan fáj hogy ezt teszi velem.Nem akarom ezt, nem akarom elengedni csak így a barátságát.. Úgy érzem ki téptek egy darabot a szívemből.. Segítsetek mit tegyek??



2012. júl. 23. 14:54
 1/1 Martin55 válasza:
100%
Szia a fiú tényleg szeret téged csak nem akarta elmondani (mert ha tényleg olyan sokat foglalkoztál vele akkor persze hogy megszeretett) és mivel mondtad neki hogy nem, ezért gondolom nem akar többet veled foglalkozni (feladta/haragszik) :S Gondolt át te is mit érel iránta és meggondoltam írd le neki egy levélbe! Azt lesz valami:) Ha nem válaszol hagyd.
2012. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!