Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a világvégéről?

Ti mit gondoltok a világvégéről?

Figyelt kérdés
2012
2012. júl. 23. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, de nem úgy képzelem el, hogy lesz földrengés meg 1000 katasztrófa egyszerre, csak a világ radikálisan megváltozik.
2012. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

baromság


[link]

2012. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mostani világ elég fos. Lopás, csalás, gyilkolás, szegénység, betegség... Ha vége ennek az csakis jó lehet... Lehet hogy a sokat emlegetet nap egy szebb világot hoz el
2012. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagytakarítás lesz!
2012. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem így fog zajlani 2012.12.21: éppen készülődünk a karácsonyra: sütit sütünk/kiválasztjuk a fát/rokonokat látogatunk és majd valakinek eszébe jut:jéé ma van a világvége!!! Jót röhögünk és folytatjuk a készülődést. Egyébként volt 2000-ben, 2004-ben asszem és 2011.11.11-ben... Akkor mi volt? SEMMI
2012. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a világvége már itt van. 2000-ben kezdődött igazán. Akkor lett vége talán még egy viszonylag emberi korszaknak. Az elmúlt 12 évben nem sok pozitív dolog történt, ha csak a médiát figyeljük. Az agymosás zajlik. Nagyon módszeresen, szuggesztíven manipulálnak. Müller Péter szerint ez a mostani korszak a vaskorszak, tehát az utolsó. A civilizáció teljes pusztulása, értékválság, dekadencia.

És a természet közömbössége az ember iránt is egészen figyelemreméltó. Nem tudom, hogy volt-e valaha ennyi katasztrófa, mint manapság.

Hát, kíváncsi vagyok, mi lesz még ebből. De nagyon remélem, hogy ettől csak jobb lesz. Ha nem is pontosan december 21.-én, biztosra veszem, hogy hamarosan. Valami mindenképp történni fog, mert ez már nem mehet így. Csak hát ugye, az emberek akkor kapnak észbe, amikor már késő.

2012. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!