Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19 éves fiú vagyok, mostanában...

19 éves fiú vagyok, mostanában sok időt töltöttem eggyüt az unokatesóm legjobb barátnőjével aki 12 éves. és egymásba szerettünk. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

már vagy egy hónapja rágódunk ezen..és fogalmam sincs hogy mi legyen...vagy hogyan közöljük ez??


Fontos lenne,és értelmes válaszokat kérek



2012. júl. 24. 23:35
 1/7 anonim válasza:
Várjatok
2012. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint,meddig??Vagy mi???
2012. júl. 25. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
pedofil disznó !!!!!
2012. júl. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 12 éves lány még GYEREK! Most kezdett el kamaszodni, te pedig már a kamaszkor vége felé jársz. Lehet, hogy úgy tűnik, hogy érett gondolkodású, meg stb. a lány, de hidd el hogy belül még gyerek. Normális esetben neki még nincsenek is nagyobb gondjai, neked pedig ott van az érettségi/egyetem/munka.

Na meg egy kapcsolathoz hozzátartozik a szex is, ami neked már a korodból kifolyólag természetes kell hogy legyen, de egy 12 éves lány? Nagy eséllyel még nem is menstruál.

Nem tudom, egyáltalán hogy gondolhattál rá, hogy ebből komolyabb dolog is kisülhet. Más lenne, ha a lány már 17-18 lenne, te meg 25. De így még az ő gondolkodása is rengeteget fog változni.

2012. júl. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Várjatok négy évet.


Kettőt azért, mert az addig büntetendő.

Kettőt meg, hogy biztosak legyetek magatokban.

2012. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7%

Vegyetek be egy-egy "leszaromtablettát" és legyetek együtt. Ami pedig a közlést illeti:"Anya, a fiadnak barátnője van."

HAJRÁ!Éljen a korhatártalan szerelem!

2012. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyu, már nem azért, de egy 12 éves gyereket én még nem igazán tartok beszámíthatónak. Te már 19 vagy, legalább neked legyen egy kis eszed. Valóban várjatok még egy kicsit, legalább míg 16 éves lesz. Ha addig maradnak a dolgok, akkor zöld az út, minden téren :) Sok sikert!
2012. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!