Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti jóban vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti jóban vagytok a nővéretek legjobb barátnőjével?

Figyelt kérdés
Már akinek van. Hogyan viselkedtek vele? Csak haverkodtok? Tetszik is nektek? Mit jelent, ha a barátnőm öccse mindig odajön hozzánk filmezni, vagy csak úgy hülyéskedni? Bír? Sokszor hozzám is ér huzamosabb ieig... Persze ez nem jelenthet semmi komolyat, mert két és fél év azért nem kis korkülönbség. Ti jóban vagytok a nővéretek barátnőjével?
2012. febr. 27. 21:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*ideig
2012. febr. 27. 21:07
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem is ismerem.
2012. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha a srác 14 éves korban van, akkor necsodálkozz, ha mozdul mindenre, ami nőből van :D egyébként ha lenne nővérem, én is kacsintgattam volna a barátnői felé még annó :)
2012. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én öcsém nincs jóban a legjobb barátnőmmel.
2012. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, nem voltunk rosszban. Ezt úgy képzeld el, hogy mikor itt volt, akkor pár szót mindig váltottunk, szia hogy vagy jellegűt, és mondtunk egy-két poént, de ennyi. 2 év van köztünk.
2012. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő folyton heccel azzal, hogy egy fejjel magasabb, és pöttömnek hív. Egyébként 14 éves, igen.
2012. febr. 27. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha zavar téged, akkor küldd el, szépen. Ha a szép szóból nem ért, akkor csúnyán. Ha viszont nincs semmi bajod vele, akkor nem kell letörni a szarvát :) Hadd legyen egy kis önbizalma.
2012. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5.vagyok. A lányt én is hívtam törpének, mert nagyon alacsony, és úgy vettem észre, hogy poénosnak tartja a nevet. És igen, volt, hogy hozzáértem, de ez nem számít, én kb mindenkihez hozzáérek, akivel beszélek.
2012. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
5. Oké, köszi szépen! Akkor nyilván bír engem, ugye? Leginkább ez érdekelt. Aggódnom/képzelődnöm meg ennyitől tényleg nem kell.
2012. febr. 27. 21:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd, minden ember más. Én mindenkivel ennyire közvetlen vagyok, tehát nálam nem újdonság, ha valakihez hozzáérek, vagy valakivel viccelődök. Őt nem ismerem. Tudom, nőtől nem illik megkérdezni a korát, de Te hány éves vagy?
2012. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!