Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetném az önbizalm...

Hogyan növelhetném az önbizalmamat? 14/L

Figyelt kérdés

Esetlennek érzem magam,mert elég magas vagyok 175 cm. És az osztályban három lány szekál ilyen hülyeség miatt.

Mindig próbálok láthatatlan lenni,pedig eddig szerettem színes ruhákban járni,de mostanában csak sötét,bő cuccokat hordok.És még az utcára sem szeretek kimenni,csak hogy minél kevesebb ember lásson meg.Lehet,hogy ez már túlzás.De nem tudok ellene mit tenni.Ezenkívül kis mellem van,vékony vagyok,szőkésbarna haj,zöld szem.De nem is ez a lényeg,hanem az,hogy a suliban már agyon piszkáltak.Nincs túl sok barátom se,mivel nem járok közösségbe,csendes is vagyok,mert szinte félek megszólalni (társaságban.egyébként meg be nem áll a szám :D) Néhány osztálytársammal vagyok jóba,ők szoktak vígasztalni,hogy nem vagyok ronda (ugyanis az a bizonyos három lány az egész osztály előtt elkezdi,hogy én milyen ronda vagyok,meg ilyenek.) Tudom,hogy nem éri meg velük foglalkozni,de magam sem találom magam túl szépnek.Na jó nem írok regényt,meg lehet,hogy egy kicsit szánalmasnak hangzom,de azért jólesett kiírni magamból a világ fájdalmamt és lehet,hogy a kérdés arra utal,hogy mindenki kezdjen el nyalizni,hogy legyen valami önbizalmam (ez így egyébként se menne)hanem módszereket szeretnék.:)


2012. júl. 25. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátkozz normális emberekkel ! Ez a kzdet.
2012. júl. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne törődj velük

..a magas csajoknak nagyon szépek a lábaik ;))

2012. júl. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15/F

Énis magas vagyok 181 cm,és kifejezetten kedvelem a magas lányokat,és tényleg általában szépek a lábaik :)

Amúgy,nyogodtan hordj szerintem színes ruhákat,azzal a 3-mal meg ne tőrödj,lehet,hogy csak irigyek

2012. júl. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz az osztálytársaiddal. Mivel visszahúzódzkodó vagy ezért kezdenek ki. Egyszerűen érezd magad JÓL a bőrödben, mosolyogj sokat.

Kik ők, hogy a kedvükért megváltoztatod magad? Egyetlen egy ember se ér ennyit. Legyél önmagad, járj színes ruhákban. Aki eddig kedvelt ezután is szeretni fog, aki pedig nem az ezek után sem.

Nem kell minden ember véleményét meghallgatni és úgy cselekedni ahogy mondják. Pláne nem azokét akik szekálnak!!! :)

2012. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!