Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írtózok az emberi...

Miért írtózok az emberi érintéstől? 18/F

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyén hangzik de,lényeg az hogy,nem szeretem az emberi érintést,rosszul vagyok tőle ha valaki hozzámér,még ha csak 1 másodpercre is, az érzést nem tudom igazán leirni,a legközelebb az undor áll,ebből az okból kifolyólag barátnőm sincs,ez valami betegség vagy mi??


Már régóta megvan ez a valami,de most már kezd eléggé zavarni.



2012. júl. 25. 02:57
 1/1 anonim válasza:

Van ennek egy hivatalos neve (haphephobia), de ettől még nem lesz okosabb az ember..

Nekem is ez van amúgy (20/l), bár szerencsére van pár ember, akikkel nem mindig. De függ hangulattól, sok mindentől...

Az enyém mögött az áll, hogy nem nagyon engedek be embereket a fejembe, nem sokan tudnak rólam dolgokat, és mivel nem ismernek, nem bírom, ha hozzám érnek.

Szerintem próbálj megnyílni valakinek. 1-2 embernek. És figyeld meg, hogy változik-e valamit vele. A többiek meg ne izgassanak, akiben van némi empátia, az úgyis megérti, akiben meg nincs.. nos azzal ne foglalkozz.. =)

2012. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!