Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyszülők, mit tegyünk ez...

Titkos Adat kérdése:

Nagyszülők, mit tegyünk ez ügyben a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van barátnőm, és a nagyszüleim veszekednek velem állandóan ez ügyben. Már próbáltam velük beszélni erről. De nem sikerült... Nem engedik azt sem hogy találkozunk, de titokban szoktunk, de félünk attól hogy ha ez ki derül akkor csak még rosszabb lesz a helyzet. Nagyon szeretjük egymást és nem akarjuk el veszíteni egymást.. Már több mint 2 hónapja vagyunk együtt, De az ő nagymamája is ilyen!!! Nem tudjuk hogy mit tegyünk ez ügyben, hogy együtt tudjunk maradni!

2012. júl. 25. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Te is lány vagy?
2012. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2012. júl. 25. 08:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értem. A nagyszülőknek mi köze mindehhez? Mert még ha a szülők háborognának, talán megérteném, de a nagyszülők???


Ja, és hány évesek vagytok?

2012. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt fejtsd már ki bővebben! A nagyszülőkkel éltek? Miért háborognak? Hány évesek vagytok?...
2012. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
.
2012. júl. 25. 09:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagyszülő, de szerintem maradjatok együtt a lánnyal, majd az idő megoldja. Akit igazán szeretünk azért néha küzdeni kell, szembeszállni a környezettel is ha muszáj.
2012. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A barátnőm 16 én 14 éves vagyok. És igen együtt élünk anyumal a nagyszüleimmel..
2012. júl. 25. 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, akkor talán azért balhéznak, mert még full gyerekek vagytok. Akkor tökéletesen érthető a dolog. Én is hisztiznék, ha a 14 éves fiamról lenne szó.
2012. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem... És akkor mit javasolnál, hogy mit tegyünk?
2012. júl. 25. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!