Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Majd ha idősebb leszel,...

"Majd ha idősebb leszel, megváltozik a véleményed" erről ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mindig mondom a szüleimnek hogy nem szeretnék gyereket, de erre ők azt mondják hogy majd később megváltozik a véleményem.. Pedig én már kiskoromtól fogva nagyon erősen gyerekellenes vagyok, amolyan 'sikerre és pénzre vágyó, világot látni akaró önelégült pasi, aki mindig csak csajozni akár'.. mit gondoltok erről a véleményváltozásról?? Van olyan akinek tényleg megváltozott idővel?? És olyan más gyerekellenes aki tartja az elhatározását és nem hallgat a családalapítási ösztöneire?? 22/F
2012. júl. 25. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne határozd el így. Lehet ,ha gyereked lesz örülni fogsz neki. Majd látod,hogy hasonló korú ismerőseidnek mind van gyereke és akkor érezni fogod,hogy kimaradsz valami fontosból.. De persze ez nem biztos..
2012. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem.. csak én egyáltalán nem is örülnék gyereknek, mivel nem szeretem a gyerekeket.. Csak a gond van velük, és ráadásul idegesítőek..
2012. júl. 25. 10:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Na neked ne is legyen gyereked, mert az nem csak neked lesz rossz, de a gyerkőcnek is, aki viszont nem tehet semmiről.. Úgyhogy nagyon vigyázz a védekezéssel és ne gyere össze családot akaró csajjal!!

Én a gyerek miatt mondom, őt sajnálnám a legjobban.

2012. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én szeretnék majd gyereket(20 vagyok) és nagyon bírom a kicsiket, még akkor is ha több órán át "fárasztanak" :D és ők is szeretnek engem :D jó lehet h nem mindegyiket de van 1-2 akik nagyon jófejek :) az enyém is az lesz :))
2012. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző: de te valószínű lány vagy:) A lányok már kiskoruktól babáznak. A fiúknál más ez a dolog.
2012. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Csak a gond van velük, és ráadásul idegesítőek..

"

Te is voltál gyerek... Ha a szüleid így gondolkodtak volna, te se lennél. El kell viselni azt az időszakot amíg gyerek, ha ennyire nem szereted. Még ez lehet, hogy változni fog :)

2012. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasikból lesznek a legjobb apák.
2012. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Előző: de te valószínű lány vagy:) A lányok már kiskoruktól babáznak. A fiúknál más ez a dolog."


Fiú vagyok és tényleg bírom őket :D nem mindegyiket, de van 1-2 kicsi ismerősöm pl az egyik lány, 2és fél éves volt, nagyon aranyos, élénk, megköszöni a dolgokat, mindig mosolyog, nem nyavajog, szépen kér, stb nagyon jófej :D és nem lehet kifárasztani :D

2012. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Előző: de te valószínű lány vagy:) A lányok már kiskoruktól babáznak. A fiúknál más ez a dolog."


Én viszont lány vagyok és baromira osztom a kérdező álláspontját, van ilyen.:D

2013. aug. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!