Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből megélek...

Szerintetek ebből megélek egyedül?

Figyelt kérdés

Most megyek először albérletbe és külön a szüleimtől.

Jelenleg 24 éves vagyok és a havi keresetem 100-120.000FT.

Az albérlet amit találtam 30.000Ft rezsivel együtt télen nyáron.

Ehhez hozzá jön 6000Ft internet költéség.

12.000FT Telefonszámla havonta amit muszáj kifizetni ha lebeszélem ha nem.. Lemondani meg nem szeretném mert ez 2 telefon és egymás között ingyenes a két telefon ebbe a csomagba.

Ezeken kívül pedig havi 18.000Ft törlesztő részletem van a tv-re még 7 hónapig.


Tehát marad 34.000FT a rosszabb hónapokra és 54 amikor több a munka.


Ennyi pénzből ami marad meglehet élni 1 hónapba?

Illetve hogy jövök jobban ki? ha én főzök vagy ha rendelek valahonnan?

Kenyér ingyen van minden nap mert pékségbe dolgozom.


2012. júl. 25. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szabolcsan ez egy elég jó fizetésnek számit de attól függ hogy hol laksz milyen árak vannak arra felé. De szerintem olcsóbban ki fogsz jönni ha magadnak főzöl de ahogy írtad 30-50 000ft-böl csak szerényen lehet főzőcskézni.
2012. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég szűkösen. Gondolj bele, naponta 1100 Ft-od van magadra, az elég kevés :-/
2012. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Biatorbágyra fogok költözni ha minden jól alakul :)

Az ottani árak nem túl nyerők de 600FT-ból megjárom oda vissza az auchan-t tecot,ikeát stb..

1 helyen van vagy 4-5 nagy bevásárló központ Budaörsön és az Biatorbágyról 20 perc busszal és kb 600FT oda vissza igy sztem az árakkal nem lesz gond :)

Főzni meg szeretek és tanultam is iskolába :)

2012. júl. 25. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
meg lehet élni, persze.. igaz, így nem tudod a legjobb kajákat megvenni, de már a kenyér ingyen van az is nagy előny.. mi öten vagyunk és ha mindent kifizetünk, akkor kevesebb marad kajára, mint 34.000 ft.. de még mindig nem haltunk éhen..xd
2012. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond le a telefon előfizetést 7 hónapra. Amikor letelik a tv-re a hitel akkor megint fizess elő rá. Így sokkal könnyebben kijössz majd. Egy fizetésből nem lehet sajnos mindent elérni.
2012. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A telefonokon hűségem van igy max a havidijat tudom 6000-ről 4-re levinni és igy csak 8-at fizetek a ketőre. mondjuk az a habi 4 is jól jön.. koszönom a válaszokat,mostmár nyugodtabban vágok bele :) cukrot meg sót megintcsak kihozom ingyen a pékségből. meg anyuék segitenek majd
2012. júl. 25. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!