Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lehet ez? Mit csináljak?

Miért lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és nincsenek haverjaim. Egész nyáron otthon ültem miután letudtam az edzést. Sokak szerint és jó fej, aranyos, de mégsem keresik a társaságom.A lányok helyesnek tartanak, de most barátnőm sincs már egy jó ideje.. Alkalmazkodok mindenkihez és segítek amiben tudok . :S. Nem tudom, hogy mit csináljak.. Jó lenne ha lenne legalább egy ember akivel el lehetne hülyülni. Ti mit tanácsolnátok mit csináljak? És szerintetek Miért lehet ez? A válaszaitokat előre is köszönöm !

2012. júl. 17. 19:48
 1/2 anonim válasza:
nem tudom :/ próbáltál nyitni mások felé,barátkozás stb? nem értem mi lehet a baj faluban vagy városban élsz?Lehet kevés az ember körülötted és a társaság aki meg van, egyszerűen nem hozzád illő. Akik körülvesznek.Én is van akikkel nem tudnák 5percet sem együtt lenni.De suliban pl haverok?
2012. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
programozz
2021. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!