Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet középiskola mellett...

Mit lehet középiskola mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
Minden diákmunkánál elvárás a nappali tagozatos hallgatói jogviszony, nekem viszont még van 1 évem a gimiből, és nagyon kéne a pénz. Valaki tudna mondani esetleg bármi információt erről?
2012. júl. 26. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
hol laksz? iskolaszövetkezeteken keresztül: fürge diák, universitas, pannon work stb
2012. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
VI. kerületben. Tehát nagyjából minden közel van innen. Már lassan átnéztem az összes diákmunkás lehetőséget, csak mindenhol azt várják el hogy a felsőoktatásban tanuljak..
2012. júl. 27. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:

azért kérdeztem, mert nem alap hogy budapesti vagy, tudod... van máshol is élet...

tehát ha rugalmas munkát keresnél menj mekibe vagy burger kingbe, nem tudom még melyik diákszövetkezet foglalkozik velük, én universitastól kerültem be Burgerbe. nálunk pl elég folyamatosan jöttek az új emberek, gondolom a nyár végén megint lesznek cserélődések mindenfele. ez azért jó lehetőség, mert nagyon rugalmas, tehát nem kell reggel 8-16ig dolgoznom minimum heti 3 napot... hozzád igazítják a beosztást, ráadásul ugye hétvégén is nyitva van ugyebár. viszont azt szoktam hallani, hogy a középsulisok nem szokták elég komolyan venni a munkát, úgy hamar elmennek, szóval csak ha komolyak a szándékaid és nincs nagyon törékeny lelki világod akkor menj oda, mert rugalmas időbeosztás az megvan, mellette meg néha stressz.

2012. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!