Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz nappali tagozat...

Mennyire nehéz nappali tagozatos középiskola mellett esti műszakos diákmunkát végezni?

Figyelt kérdés
Leginkább tapasztalatokat várok. Tehát aki volt már így, az legyen szíves írja le hogy mennyire "nehéz".
2010. aug. 28. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Esti műszakost még nem nagyon csináltam suli, csak délutánit az is elég sz.r, de ki lehet bírni, csak nincs semmi szabaidőd!
2010. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esti műszakost még nem nagyon csináltam *suli mellett
2010. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
83%

attol függ ha tanulás nélkül megvagy az elégséges akkor nicsn probléma de ha nem akkro az ugy huzos lessz mert suliba járni ,tanulni, meg dég dolgozni nah az egy kicsit a "lehetetlen" kategoriába tartozik. Még ha csak suli meg munka lessz azis elég huzos lessz

de azért sok sikert;)

am nem probáltam még...

2010. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
kezdetben nehéz lesz, de hozzá lehet szokni, gondolom nem minden nap nap fogsz dolgozni éjszaka, az úgy már elég húzós lenne.
2010. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
18 alatt nem dolgozhatsz éjszaka! Én 2-3. osztályt végigmelóztam igaz csak 4-5 órában. 1-2 körül vége volt sulinak utána meló, 6-7 ig nyomtuk általában.. Egy héten 3-4 napot nyomattuk. Annyiból laza volt, hogy mi döntöttük el melyik napokon megyünk, akkor érkeztünk amikor akartunk stb.. 30-35 rongy jött össze ezzel egy hónapban! Mire hazaértem este 8 óra volt kb, kaja, kis gépezés, alvás... Tanulást eléggé minimalizálnom kellett, órák előtt tudtam csak elolvasni az anyagot, na meg a puskázási képességeimet a csúcsra fejlesztettem.
2010. aug. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem, tehát mondhatjuk hogy nehéz. Már egyébként 21 vagyok...


Nem tudom még pontosan hogy mennyi időre szól a meló - hogy hány hónap - talán 3-5 hónapig maradok, összeszedek pár forintot - itt 68 egy hónapra...

Du. 14.00-tól 22.00-ig tart a műszak. Tehát suliból egyből meló.

A suli szerencsére mondjam úgy, "lazább mint az átlag" tehát lehet elég lesz a benti felkészülés.

Az hogy a szabadidőm oda, nem annyira bánt, megvagyok avval a fél órával naponta pár hónapig, a pénz jobban kell.

2010. aug. 29. 07:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez délutáni műszak, jobb lenne, ha a fölösleges idődet inkább tanulásra fordítanád.

Lehet, hogy most csóró leszel de a megszerzett tudással egy valag pénzt megkereshetsz!

2010. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát igen utolsó logikusan hangzik, kár, hogy nem ilyen egyszerű az élet:(
2010. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kora reggelit csináltam (de a sulink elég fura volt, 10-11 előtt nem nagyon volt órám), nem sokáig, mert elég húzós. Nagyon elfáraszt és nem nagyon tudsz tanulni mellette, csak hétvégén. De ha kell, akkor kell, én legalábbis ezzel tartottam magamban a lelket. Meg mondjuk a tanáraim tudták, hogy dolgozom, így elnézőbbek voltak velem szemben, mint akit láttak este későn az utcán bandázni :)
2010. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na igen, ez sem egy "elhanyagolható" dolog, lehet lesz tanár aki elnézőbb lesz, de erre nem lehet alapozni.
2010. aug. 30. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!