Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálsz ha társasággal...

Mit csinálsz ha társasággal vagy egy nyílvános helyen és rádjön a hasmenés?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Futok a WC-re. Csak van a közelben:D
2009. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
besz@rok a gyönyörtől
2009. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most volt a festo és az is állandoan a WC-re járt!! :)
2009. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Betegen mentem koncertre egyszer, futottam a wc-re, hogy csak na. :DDDD (ha kell, hát kell)
2009. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kimentek a WCre
2009. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ujj...most volt egy kellemetlen esetem..hát nemteljesen értem oda időben...:s
2009. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a hasmenés olyan mint a halál... ha menni kell, hát menni kell :D:D:D
2009. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Velem olyan volt hogy eskuvore kedzultem es én meg a noverem voltunk a koszorús lányok.Nekem van egy ikertesom es o volt velem az Esküvő elotti fel oraba mert noverunk a pasijával volt.eppen indultunk volna a nővéremhez mikor ereztem h pukiznom kell.hat mondom tesommal vagyok elengedem magam.de ahogy pukiztam morgott egyet a pocakom es ramjott egy visszatarthatatlanul eros foshatnek.Mondom tesomnak h meg Elmegyek wcre.aztan meg egy nagyobbat kordult a hasam es megfogtam a tesóm csuklóját es húztam magammal a WCve.meg is kérdezte mi a fenét csinalok de csak annyit tudtam kinyögni h Jöjjön mar mert fogtam az o kezet,a ruhát,futott es szorítottam a fenekem h be ne fossak.aztan amikor végre beértünk a WCbe a kezébe nyomtam a ruha aljat(mert olyan volt mint egy Esküvői ruha)raultem a WCre es durr.szo szerint belerobbant a WCbe.meg ültem ott vagy negyed órát es fostam(hasmars de nagyin durva...)fogtam a hasam mert közbe görcsölt tesóm meg fogta a ruhát.epp hogy odaértünk a templomba.az egész szertartás alatt görcsölt es csikart a pocim ugyh ahogy vege volt megint rohanhattam a WCbe...es a nap tovabbi részében meg vagy hatszor nem voot kellemes de nagyon kellett!szegeny tesóm meg egész nap kisergetett az utan is h levettem azt a ruhát.vegul ott tartottam h fürdés utan ki se jöttem a WCbol.tesom néha benézett azt annyi.

másnap megint ment a hasam egyre durvábban aztán kiderult h az Esküvő elotti nap elrontottam a gyomrom es elkaptam melle egy hasmenos vírust...kovi héten én kisergettem a tesóm WCbe...

nagyon rossz volt.

2014. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!