Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lesznek hülyék a gyerekek?

Mitől lesznek hülyék a gyerekek?

Figyelt kérdés
Nem kell félreérteni. Az egyik húgom pasit akar, sminkeli magát, úgy akar ötözködni mint én pedig ő 11 én meg 16 vagyok. Mitől lett ilyen? És nem csak ő, hanem az osztálytársai, és még egy csomó kislány ilyen lesz!

#kislány #tinisek
2012. júl. 28. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom,mert pár kiskölyök felnőttesek akar tűnni,ezért elkezdték magukat sminkelni meg ilyenek és persze elterjesztették,hogy ez a menő,meg milyen gáz ha nem sminkeled megad vagy nem dugsz 10évesen.Általában ez okozza az ilyen veselkedést
2012. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11 évesen pasit akar? Ez a romák szokása...
2012. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel!

Sajnos ez lesz már. Ha nekem a gyerekem ezt csinálná, akkor már régen kitagadtam volna...

2012. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
Disney channel, MTV, Viva és társai...
2012. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
tv+internet
2012. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem nem kell mindent az internetre fogni és a tvre.. Legtöbb helyen a szülők a hibásak.. Ha nem tudják megnevelni a gyereket ilyenek lesznek.. De persze ez attól is lehet hogy van egy idősebb nővérük akire felnéznek. Majd elkezdik utánozni.
2012. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó, szerintem igazad van. a gyerekkori, meg felnőttkori viselkedésükre is ráhat, hogy hogyan nevelték a szülei őket.akire nem figyeltek, nem alkottak szabályokat azok elkanászodnak és mindent megtesznek, mert azt hiszik megtehetik....amíg tragédiához nem vezet.
2016. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!