Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? FONTOS OLVASSÁTOK...

Szerintetek? FONTOS OLVASSÁTOK VÉGIG KÉRLEK

Figyelt kérdés
Barátnőm mostanában furcsán viselkedett ezért mondtam, hogy hozzunk össze egy csajos estét. Elmesélte, hogy összeismerkedett egy tőle jóval idősebb házas férfival akinek gyerekei is vannak. Találkozgatnak már egy ideje de a férfi nem is szokott neki mesélni mint a többi, hogy milyen az otthoni helyzete nem igérget neki semmit, és a feleség nagyszázalékban sejt valamit. Barátnőm időközben beleszeretett, de ezt még nem mondta el neki fél, hogy többet nem találkoznának. Azt szeretném megtudni, hogy a férfinak bűntudata lehet / esetleg elhagyná a családját? ROSSZINDULATÚ VÁLASZKOTÓL KIMÉLJETEK 19/L

2012. jún. 25. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen a bűntudat előfordulhat! 34,f,
2012. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha bűntudata lenne akkor miért keresi még mindig?
2012. jún. 25. 14:31
 3/10 anonim válasza:

valoszinuleg vonzodik a baratnodhoz...es nem tud donteni h.kivel maradjon...es ez hosszu tavon fajo lehet foleg ugy hogy a baratnod beleszeretet...

A legokosabb az lenne ha tobbet nem talalkozna a ferfivel.

Tudom konnyu nekem beszelni,de hidd el egy baratnom pont igy jart mint a tied...csak annyi kulonbseggel hogy a baratnomet teherbe ejtette.

Ahogy a ficko ezt megtudta tobbet nem kereste a baratnomet...

Onntol sosem lehetett elerni,megtalalni foleg nem..

Szoval addig segits a baratnodnek amig nem keso...

Ha a pasi nemtud.donteni akkor dontson a baratnod...meg ha faj akkor is....

2012. jún. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A pasi döntése kétségtelen, imádja a családját, nem is panaszkodik rá, de egy 19 éves lány naív szerelmét és hamvas testét jól esik neki kihasználni. Egy másodpercig nem fog gondolkodni azon, hogy hol a helye, a felesége és a gyermekei mellett. Na, végül is nem is igér semmit, na azt be is fogja tartani. A barátnőd ha nem akarja nagyon összetöretni a szívét, nős férfivel nem áll szóba, hanem hazaküldi.
2012. jún. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezek mind igazak, de ha annyira "imádja" a családját ( nyilván a gyerekeit igen ) miért csalja meg a feleségét?
2012. jún. 27. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne gondold, hogy csak a gyerekeit imádja, szereti ő a feleségét is, nagyon is, csak férfiből van, és a férfiak ilyenek. Szeretnek időnként félre ke...félni...de ezt ne kevere senki össze a szerelemmel.
2012. jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem keverem össze a szerelemmel, de te is írtad, hogy időnként. Folyamatosan ezt teszi nemcsak időnként. Azért ha valakit szeretek nem csalom meg.
2012. jún. 29. 16:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Te nem csalod meg, de a férfiak megcsalják, és ugyanúgy szeretik. Persze nem mindegyik, de te most kifogtál egy ilyet...
2012. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát ez érdekes szitu... Lányok nektek könnyű ráhúzni a férfiakra a megcsalást ez nem minden esetben így van. Ennek amit a kérdező elmesélt sok minden lehet a hátterében, és addig nem lehet senki felett pálcát törni amíg nem tudjuk a háttár részleteit. De nagy a gyanúm, hogy neki kell egy kis fiatal naív csaj, és ennyi... Hogy mire alapozom? Elmonsom az én valamelyest hasonló helyzetemet.


A házasságom rég tönkre volt menve, és nem egyszer a sok ordítás, cirkusz után amiket kaptam megfordult bennem a válás gondolata, csak valahogy sohasem voltam elég erős hozzá. Nem megyek bele a részletekbe, katasztrófális házasság volt, egy idő után féltem hazamenni, hogy mi lesz megint a baj?

Egyszer összefutottam egy lánnyal, akit hosszú évek óta ismerek, először jó barátok voltunk, utána én nagyon megkedveltem, de akkor még nem tudta mit akar és diplomatikusan kikosarazott. Na persze még párszor megpróbáltam, de nem jártam sikerrel, utána félve, hogy hiába várok, elkezdtem másfele nyitni, és íme belekerültem egy katasztrofális házasságba.


Szóval összefutottunk, beültünk egy üdítőre, és elkezdtünk beszélgetni. Kipanaszkodtam neki magam, de próbáltam elterelni a szót és másról beszélni. Akkor nem is sejtettem, hogy ez a találkozás milyen nyomokat hagy bennem. Ő is volt annyira gerinces, hogy annak tudatában, hogy közbe megnősültem tisztes távolságot tartott, ahogy én is. De mégis a véletlen találkozás után, egyre sűrűbben találkozgattunk szándékosan, annak ellenére, hogy tudtuk semmi értelme. Bár nem akartuk, hogy csók vagy bármi ilyesmi legyen, mégis egymásba szerettünk és jött a csók is. Több nem, mert az eszem nem combtőnél van, ahogy neki sem.


Tudtam, itt dönteni kell, mert ez a helyzet nem tartható, boldogtalan vagyok otthon, mást szeretek és annak is nehéz ez az állapot akit szeretek és viszont szeret. De azért egy házasságból akármilyen rossz is nem olyan könnyű kilépni. De addig harcoltam magammal, hogy nehezen, de sikerült elválnom. És nem bántam meg, újra boldog vagyok, elfogad olyannak amilyen vagyok, szeretettel vár haza nem cirkusszal, és így én is sokkal felszabadultabb vagyok, és nagyon szeretem az én édes angyalomat :)


De a barátnőd esetében szerintem a pasi csak kihasználja, és jól esik neki, hogy egy fiatalabb csaj nyargal utána. Ha nem így lenne akkor bántaná a lelkiismeret. Engem bántott, annak ellenére, hogy rég csődbe volt a házasságunk és válni akartam, nem mikor találkoztunk jutott eszembe, az csak segített erőre kapni...

2012. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hányszor teszed még fel ezt a kérést?

Tegnap meg az volt a gond,hogy húsz éves szuz vagy és rágerjedtél egy nos pasira.

2012. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!