Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Széchenyisek! Melyik kollégium...

Széchenyisek! Melyik kollégiumot ajánlanátok? A belsőt vagy a külsőt?

Figyelt kérdés
Mindkettőnél kíváncsi lennék előnyökre, hátrányokra is.

2012. júl. 28. 21:56
 1/6 anonim válasza:

Szerintem válaszd a belső kolit. Én külső kolis voltam, de az a belsőhöz képest egy nyugdíjas szálló. Ha benne vagy a jó bulikban és nem csak tanulással akarod tölteni az időt, akkor szerintem a belső a jó választás. Igaz, hogy kicsit lepusztult (ha még mindig az), de ott mindig van élet.

A külsőben viszont senki nem fog zavarni a tanulásban, mert ott általában csend van és nyugalom. Legalábbis pár éve az volt. A külső előnye, hogy szép, modern és két szobához tartozik egy teakonyha és egy fürdőszoba, amiben WC is van. A belső kollégiumban két szobához csak egy zuhanyzóval és mosdóval felszerelt fürdőszoba van. A többi a folyosón közös használatú.

Remélem segítettem. :)

2012. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekel még a dolog? Mert akkor pötyögök hosszan :)
2012. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ahha értem. Én is kb így gondoltam csak a kihaltságról nem hallottam még. Annyira vészes lenne a külső? Mármint élet szempontjából? Még ha igen is, akkor lehet, hogy az lesz nálam a nyerő a többi jó pontja miatt... Köszi a választ!


Persze, hogy érdekel!:)

2012. aug. 2. 08:37
 4/6 anonim válasza:

Első vagyok.

Én is a kényelem szempontjából a külsőt választottam. Az majdnem olyan, mintha albérletben laknál. Tágas a szoba, nem nyitnak rád a fürdőszobában (ezzel szemben a belső koliban a fürdő a két szoba között van, két ajtóval), nem kell a folyosó végéig elmenni, ha főzni akarsz valamit.


A külső koli viszont nagyon távol esik mindentől. Ha valamit csinálni akarsz, buszra kell szállnod. Van ott is egy-két beülős hely, de ott nincs az a hangulat, mint az egyetem környékén.

2012. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
bocs az offért és mikortól lehet jelentkezni(ugye neptunon)?
2012. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2012. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!