Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nagy fogyasom tortenete....

A nagy fogyasom tortenete. Elolvasod?

Figyelt kérdés

Tavaly majusban volt egy szerelmi csalodasom. Egesz napokat aludtam at, ejszaka pedig edesseget zabaltam ipari mennyisegben. Meg pizzat, hamburgert, ehhez hasonlo dolgokat. Talalkoztam aztan egy regi tanarnommel, akit mindig megbamultak az utcan a bomba alakja miatt. Megjegyzest tett a kulsomre, es alapbol onbizalomhianyos reven egy hettel kesobb fogyokurazni kezdtem. Semmi edesseg, sok gyumolcs, zoldseg, napi par ora seta. Kb. tavaly augusztustol mostanaig 10 kg-ot sikerult fogynom, de sajnos voltak olyan napjaim/heteim, amikor masszivan koplaltam. (egyszeruen vagy nem volt etvagyam idegesseg miatt, vagy nem volt idom arra, hogy leuljek nyugodtan egy tanyer leves melle) Stresszes eletmodot folytatok kb. fel eve, es rettegek, hogy mi lesz, ha egyszer mar a menstruaciom is kimarad, es meddo leszek :( Tanulok, melozok, meg minden, neha amikor hazaesek hulla faradtan, nem ulok le enni. Tegnap pl. annyi, hogy ettem egy joghurtot, ket szendvicset, ket banant, aztan meg elmentem bulizni egy kicsit, es hazajottem. Mivel koran kelos tipus vagyok, ezert ma hajnalban mar elfogyasztottam egy szendvicset, hogy ne haljak ehen, mert felek, hogy fogyok meg egy fel kilot, es onnantol gyermekem sem lehet. Szerintetek mit csinaljak? Szeretnem a sulyomat megtartani, tobbet nem akarok mar fogyni. Miket egyek, hogy megmaradjon a sulyom? Az jo, ha mindennap eszem valami hizlalobb dolgot a sok gyumolcs/zoldseg melle, pl. 3 kocka csokit? Meg fott kajat is szoktam, de a lecson es huslevesen kivul nem szeretek mar semmit izre. Szerintetek hogy tartsam meg a sulyomat?


17L


2010. szept. 5. 05:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Amugy 172cm/47-48 kg. (es nem, nem nezek ki anorexiasnak, csak annyi, hogy full lapos lett a hasam, a combjaim meg viszonylag vekonyak, de teljesen atlagos a testalkatom)
2010. szept. 5. 05:23
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

full lapos has = anorexiásnak nézel ki

csak te nem látod. hízz 5kg-ot, AZONNAL!

2010. szept. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi 5x egyél!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok vitamin,zölség,gyümi,HÚS!!! Igyál napi 2-3l .Ha kell inkább fordulj szakemberhez.
2010. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de szerintem hiznod kellene.....26 éves anyuka vagyok,172cm és 58 kg ..én látom magamon h. sovány vagyok!Próbálnák felszedni pár kilót de sajna nem sok sikerrel(egészségügyi gondjaim voltak,de nem étkezési zavarok!)...Te pedig azt irod hogy 172cm vagy meg 48 kg...hát szerintem az már nem egészséges,és nem is normális!
2010. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Szia,sűrgősen fordulj orvoshoz. Nem normális a testsúlyod a magasságodhoz képest. ha nem vigyázol nem csak babád nem lehet, de bele is fogsz halni.

Egyél rendesen és hízz vagy még 5-6 kilót, elegendő testmozgással kordában tudod tartani a testsúlyod, de ez rettentő alacsony szám.. 48...

2010. szept. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gratulálnék a fogyáshoz,de nem, mert: nem egészséges körülmények között érted el. Azt javaslom hogy próbálj meg visszaszokni az ételekhez,mindenböl elöször csak kicsit egyél,majd normális adagot. Szerintem sportolj valamit,az segít egy kis izmot felszedni és hidd el,a közérzeted is jobb lesz,jobban fogod magad érezni!(tapasztalat). Sok sikert!
2010. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha másra nincs időd, akk is próbálj meg bedobni vmi tömegnövelő turmixot, mellé szedj vitamin packot, és ezzel legalább vmennyire fedezed a kajaszükségleted.
2010. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Én is hasonló cipőben vagyok, a menstruációm is kimaradt de szerintem inkább a lelki háttér miatt. Önbizalmam 0. Ha akarsz privizzünk. Mert ezt nem érti meg senki.. aki nincs ebben a helyzetben.
2010. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerelmi bánatban simán le lehet dobni egy 10-est.

Viszont a kajálásod tré.Kevés a fehérje,de nagyon.Uh nem csodálkoznék,ha izomból fogytál volna a testzsírod meg ugyanannyi,mint az elején volt=plötyedt.Legyél húsevő vadmacska,vegyél tejsavó fehérje turmixot és greens multivitamint.

2010. szept. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!