Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem akarok már egyélatal...

Miért nem akarok már egyélatalán élni?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok,rettenetes gyerekkorral,múlttal.Soha semmiben nincs szerencsém,nem vagyok se szép,se csinos se okos.Nekem soha semmi nem jön össze,boldogtalan vagyok.Alig várom hogy végre meghaljak,de öngyilkosságra nem vagyok képes,mert gyáva vagyok.

#depresszió #rosszkedv #halál utáni vágy
2012. júl. 29. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Miből tudod, hogy nem vagy se szép, se csinos, se okos? A szép és a csinos között az szokott a különbség lenni, hogy attól, hogy valaki születésénél fogva nem szép, csinossá teheti magát azzal, hogy úgy öltözik, hogy ad magára. Ezt bárki megteheti, szándék kérdése. Gondolom, nem is ez a fő probléma. A rettenetes gyerekkorodnak vége, ideje nekikezdeni a nem rettenetes felnőttkornak! Egyedül nem megy? Kérj segítséget! Pl. szakembertől. Mit is veszíthetnél, a semminél az is jobb, nem? Várni a spontán halált 25 évesen naaagyon unalmas lesz. Életed eddigi részének feltehetően minimum a dupláját még várakoznod kéne. Ahh... az gagyi.


Amennyire publikus: mi a munkád? ha dolgozol, kollégákkal, egyebekkel hogy jössz ki? Barátok? Nagyon nehéz érdemben válaszolni, hisz tulajdonképpen nincs kérdésed, azaz meg is válaszolod azt.

2012. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És még annyi meglátás, hogy a mai helyesírási színvonal mellett a Tied meglehetősen jó, ez azért arra utal, hogy nem lehetsz egy nagyon műveletlen valaki, csak talán túl magasan van a mércéd!
2012. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy összeszerelöi üzemben dolgozom.Munkatársakkal kijövök annyira amennyire csak lehet.Barátaim nincsenek,mert nem élek Magyarországon.
2012. júl. 30. 09:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy szürke kis ergér vagyok,mindegy mit teszek magammal,senki nem veszi észre.Még a saját barátom se.Tehát már feladtam azt is hogy megpróbáljak dögösen,jól kinézni.
2012. júl. 30. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon negatívan gondolkozol magadról. Az embert a gondolatai teszik azzá ami. Próbáld meg megtalálni az okot hogy miért nem tudsz magadra felnézni.
2012. okt. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!