Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Októbertől au pair szeretnék...

Októbertől au pair szeretnék lenni. Nem akarok hazudni az angolom nem mondható jónak, ezért is szeretnék kimenni hisz külföldön sokkal könnyebb lenne tanulnom a nyelvet. Nagy hátrány ez hogy rossz a nyelv tudásom?

Figyelt kérdés
Megérteni szinte megértek én mindent,meg válaszolok is csak hát erősen érződik hogy nehézkesen megy.Mindig is fontos volt számomra a nyelv,de egyszerűen sose voltam jó belőle,nagy lehetőség lenne ha kimehetnék hisz ott rá lennék kényszerülve hogy csak angolul beszéljek.Lehetek így au pair?Van olyan család aki így is alkalmazna?Elsősorban au pairek válaszát várom!

2012. júl. 27. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire jó vagy rossz a nyelvtudásod,azt csak úgy tudod meg,ha jelentkezel au-pair állásra. Veszíteni nem veszítesz semmit. Vagy alkalmaznak vagy nem..

Én mindenesetre sok sikert kívánok.

2012. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én kezdetnek azt javaslom, hogy 3-4 év körüli gyermekekkel próbálj foglalkozni (ügynökségeknél általában bejelölheted, hogy kivel foglalkoznál szívesen), mert nagyobb gyerekeknél eléggé hátrány lenne a rossz nyelvtudás, mivel nem fognak hallgatni rád meg kérdezni, ha érzik, hogy nem megy a kommunikáció. Ezzel szemben a kisebbek még szintén nyelvelsajátítók (ami te is leszel a nyelvi környezetben), nem a verbális kommunikáció az elsődleges eszközük a kapcsolatteremtésben. :) Sok sikert!
2012. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vigyázz, mert a család vagy nem téged választ, vagy pedig rematch lesz a vége...
2012. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen helyzetben vagyok mint te, és már eléggé szorít az idő, mert szeptemberig kellene családot találnom. Én az aupair-wold.com oldalon próbálkozom, ezt javaslom neked is :)

Az ügynökséggel túl sok a probléma (mindenféle referencia stb.), ráadásul ha nem tudsz rögtönözni a nyelvi interjún, akkor lehet nem is vállalnak el.

Ha megnyerő a stílusod, van referenciád és minimálisan tudsz kommunikálni, szerintem nem lesz gond. Viszont én is a fiatalabb gyerekekre vigyázást javasolnám.

2012. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hülyeség, én az aupairmunkak.hu-n keresztül megyek ki most hétvégén Angliába, a közvetítő nem tesztelte az angolomat, megkérdezte milyen a tudásom és ennyi. Mikor oda kerülsz, hogy egy családnak felkelted az érdeklődését, úgyis fel akarnak hívni telefonon, vagy skype-on beszélnek veled, ott kiderül, hogy megfelelő e számukra a nyelvtudásod! De egyébként a családok általában tisztában vannak vele, hogy nem lesz perfekt angol az au pair, hiszen többnyire nyelvtanulás céljából jelentkezik vki. Akinek ez probléma, az keres magának egy brit au pairt, vagy babysittert.

Nem kell parázni, többnyire nagyon türelmesek az anyukák, ha valamit nem értesz, elmagyarázzák, megfogalmazzák máshogy!


Én az ügynökséget ajánlom, ott lecsekkolt családok vannak, nem futsz bele átverésekbe. Regisztráltam magamtól különböző oldalakra én is, de rengeteg kamu emailt kaptam. Persze ismerek olyat, aki így ment ki és neki bevált.

2012. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!