Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam pár napja egy levelet...

Kaptam pár napja egy levelet a postátol hogy nem tdták még áprilisban kézbesíteni egy levelet ilyenkor mi a teendő? Lent leírtam a levél nagy részét de most telefonáljak be? Vagy mit tegyek hogy kitudjam venni?

Figyelt kérdés

A levél: Tisztelt ügyfelünk!

Ez úton tájékoztatom hogy a mai napon az ön részére cimzett ajánlott küldeményt kézbesíthetelensége miatt őrzés kezelésbe vettük. 6 hónapig megőrizzük majd megsemisítjük.

Esztergomba lakok és Budaőrsről kaptam levelet.... Na szóval mit tegyek?



#posta #levél #boríték #kézbesíthetelen
2012. júl. 30. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahonnan kaptad a levelet, oda kell bemenni átvenni személyi igazolvánnyal.
2012. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Áprilisban nem tudták kézbesíteni és most, 3 hónappal később értesítenek csak róla ? Mindenképpen menj be és tudd meg, hogy erről miért most értesítenek. Ezek szerint nem egy sima levélről van szó, jogi következményei lehetnek. Igazoltasd velük azt, hogy mikor adták át.
2012. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jogi következmény? Nekem lenne belőle bajom, vagy mi? Én tudom miez... Haverom küldött képeket még annó csak nem jött meg..
2012. júl. 30. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Nah, itt nekem valami nagyon nem tiszta.


1. ezek szerint a levélre nem írtak feladót, mert ellenkező esetben azt visszaküldik a feladónak és nem rakják őrzés-kezelésbe.


2. ha a te címedre szólt és a posta írt neked (ergó tudja a címed), akkor csak az lehet, hogy nem voltál otthon, amikor kézbesíteni akarták, illetve értesítő hatására nem mentél be érte a postára.


Egy küldeményt csak akkor szoktak őrizni, ha nem vette át a címzett és nem deríthető ki a feladó, úgyanis nem tudnak vele mit kezdeni. Budaörsön van a logisztikai központjuk telefonálj be nekik, hogy mikor tudnád átvenni a levelet.

2012. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!