Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 leszek és már rég óta...

16 leszek és már rég óta tetszenek a tetoválások csak nem tudom hogy ajánlatos-e megcsináltatni a tattoot ilyen korán. Ti bántátok már meg a tetoválásotokat?

Figyelt kérdés
Ellőre is köszi! :)

2012. júl. 30. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, pedig szerettem volna.

Nem tudod hova sodor az élet, mi lesz belőled. Az emberek előítéletesek. Általában miután meglátják, hogy van nem a legjobb dolgok jutnak eszükbe az illetőről.

A másik dolog, hogy amit most úgy gondolsz, hogy nagyon tetszik, téged jelképez, vagy a mondanivalódat mások fele pár év múlva változhat. És akkor jön a hogyan tovább.

Nem azt mondom, hogy soha, de azért bőven ráérsz még a varratással.

23/N

2012. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Megfogadom a tanácsod. :)
2012. júl. 30. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit :)

Amúgy lehet hennával is szépeket festeni. Nyáron, ha nincs suli lehet pingáltatni. Annyi hátránya van, hogy egy idő után nem egy szívderítő látvány ahogy kopik.

2012. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is 16 voltam mikor igazán megfogalmazódott bennem a tétovázás. Nem csináltattam, magam sem tudom miért. Most 25 vagyok és örülök, hogy akkor nem vállaltam be. Ma már tudom hogy az akkori énem nem egyezik a mostanival. Mára megtaláltam ami engem jellemez. Nem veszítessz semmit ha vársz. Alakuljon ki az igazi felnőtt személyiséged és akkor tudni fogod mit tudsz egy életen át viselni.
2012. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!