Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok arról a...

Fiúk! Mit gondoltok arról a lányról, akiknek erős a kézfogása?

Figyelt kérdés
A férfiak ha egymással fognak kezet akkor elvileg (akár tudat alatt) figyelik, hogy másiknak milyen erős a kézfogása, mennyire erős jellem. Ha egy lánnyal fogtok kezet, akkor figyeltek erre? Mit szerettek jobban, ha erősen fog veletek kezet, vagy ha csak tartja a kezét?

2012. júl. 30. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi férfiak sem figyeljük az erős kézfogást. Csak észrevesszük ha egy férfinak puhány a fogása. Ugyanis ezzel azt sugallja,hogy nincs benne semmi férfiasság.

Nőknél azért ez másképp van. Ha egy erősen fog kezet akkor két dolog ugorhat be,

1. férfias

2. bitang erős csaj,és ez ki is mutatja.

Mindkettő lehangoló.

A nőknek a kézfogás bár ne legyen puhány, de legyen szép határozott. Nem kell hogy a csontjaimat eltörje.

25/F

2012. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam lányokkal kezet fogni,de szerintem nem baj,ha erős a kézfogása.Egészen addig,amíg el nem töri a kis kezem apró csontjait:D
2012. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az mért lehangoló ha erősen fog kezet?. sokkal jobb mint hogy puhány és semmitmondó legyen a kézfogása. ha férfias a keze attól még lehet nőies
2014. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!