Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már nem olyan nagy "divat"...

Már nem olyan nagy "divat" rockernek lenni, mint pár évvel korábban?

Figyelt kérdés
Pár éve még elég sok hosszú hajú, sötét ruhában, láncokban mászkáló figurát láttam az utcán,ma meg alig látok ilyen embereket.Már nem "divat" rockernek öltözni?

2012. júl. 31. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem divat kérdése.
2012. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha jól látom a "divat" szót idézőjelbe tettem!
2012. júl. 31. 10:00
 3/15 anonim válasza:
100%
nem tudom az-e de én úgy öltözködök :D és szarok a másik véleményére :)
2012. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nos szerintem pár éve sem volt szokás, max a 80 as években, kár hogy én akkor nem éltem, amúgy nem szeretek rockerenek öltözni, mert engem zavar ha mások azt hiszik rólam hogy egy ilyen keménykedő figura vagyok, de szeretem a rockot. amúgy tényleg azt kéne nekem is csinálni hogy "lefosom" mások véleményét. Csináld azt és öltözz úgy.
2012. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól látom, leírtad a divat szót.
2012. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Evilkiller ***** válasza:
100%

07-31 17:15:

Ne is foglalkozz mások véleményével, ha rockerként érzed jól magad, legyél rocker! Aki meg ezért lenéz, a barom, ennyi!


Kérdező:

Szerintem nem rockerekből lett kevesebb, hanem ilyen mű"zenét" hallgatókból több! (ugye mint tudjuk a földön élő emberek száma évről évre egyre több)

Ezért tűnhet úgy, hogy kevés a rocker, de arról biztosíthatlak, hogy vannak bőven, és mindig is lesznek! :)

A rockot, és a rockereket soha nem lehet kiirtani!

2012. aug. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
.."Jegyezd meg, míg a Föld kerek, mindig lesznek rockereeek!!!" pokolgép, gép induló :) 15/L :D
2012. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Evilkiller ***** válasza:
"A Rock örök és elpusztíthatatlan!" pokolgép - fémvirágok! ^^
2012. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Ez így van!!!!!

megj:

A rockzene-metál a 70-es, 80-as években élte a fénykorát.Gondolkozzunk, a ma oly divatos elektronikus zene (techno,house,trance stb),akkoriban még nem volt,vagy csak gyerekcipőben járt (Techno-house zenei műfajt 1985 táján találta ki néhány Dj).Az elektronikus zene reneszánsza-feltörése a 90-es évekre tehető.Ekkor vált igazán élvezhető ez a fajta zene (pl. Rave Olimpia,Love Parade stb).És ekkoriban kezdett is a rockzene népszerűtlenné válni,ami máig is tart,bár sztem lassan csökken. Viszont jó jel rockereknek,sztem az elektronikus zene meg kezd ellaposodni, sokak szerint már nem tart sehová.Ebben vmi van.Már tényleg nem olyan újító mint a 90-es években.

tehát fej a fejjel rockerek!!:)

2012. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A rock stílus, nem divat.
2012. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!