Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hasból és csípőből szeretnék...

Hasból és csípőből szeretnék nagyon gyorsan fogyni, lehetőleg fogyókúra nélkül. Vannak olyan gyakorlatok, amivel ezt el lehetne érni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 19:16
 1/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy én mindenhol vékony vagyok,kivéve a hasat, a csípőt és a combot és attól félek, hogy ha nekiállok intenzíven kardiózni akkor egyszerűen elfogyok. Lehet, hogy ez hülyeség de a ezeken a részeken kívűl, mindenhova súlyt kéne felszednem.
2012. márc. 13. 19:36
 2/3 anonim válasza:

nem értem, hogy hogy lehetsz sovány hason, csípőn és lábon kívül? max a karod az akkor


am néhány gyakorlat hasra: oldalra fekszel, a két lábadon egymáson és így próbálsz felülni. lehet, hogy így nem érted, de ha elkezded meg csinálni, megérted.


am rubint rékától is nézhetsz pár gyakorlatot youtube-on!

2012. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ami vékony: fenék ( az nem vékony hanem formás), kezek, lábak comb alatt, felsőtest
2012. márc. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!