Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan oldjátok meg...

Lányok ti hogyan oldjátok meg a nehéz napokat diszkréten a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Irodában dolgozom, ahol nincs öltöző vagy ilyesmi, a cuccait/táskáját mindenki az asztalánál tartja. Szóval ha cserélni kell a tampont/betétet valahogy el kéne jutni a mosdóig "feltűnés nélkül". Fogalmam sincs mások ezt hogy kivitelezik, mert még senkit se láttam táskával menni a mosdóba. Bocs ha hülye kérdés, valaki világosítson fel, hogy is kell ezt ilyenkor megoldani.
2012. júl. 31. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

hát, pedig nálunk szinte mindenki táskával megy néha a mosdó felé, hát ez van. más megoldást én se tudok (esetleg mindig olyan ruhában legyél, amin van zseb, persze, ha kifogytál a tamponból, akkor ciki.)

esetleg használj intimtölcsért, én kb. másfél éve azt használok, azt nem kell bolygatni sokáig.

2012. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!