Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan sikerülhetne javítani,...

Hogyan sikerülhetne javítani, enyhíteni mindezt?

Figyelt kérdés
Egy ideje már, hogy ingadozom. Arról van szó, hogy... túlságosan hamar és rendkívül gyorsan változik a hangulatom, mindenféle szélsőségek közt. Kezdem például úgy, hogy viszonylag nyugodt vagyok és lelkesedem, azután egyszerre kiszipolyozva, reményvesztetten érzem magam. Ez átcsaphat olyan mértékű letargiába, hogy olyankor szívesen meghalnék. Ez egész gyakran esik meg. Vagy dühbe fordul, amikor verekedni szeretnék, és üvöltésbe fogni az indulatot. Nem ritkák a közönyös időszakok sem, ekkor mereven bámulok, és semmi sem tud foglalkoztatni. Ezek nem napi vagy nagyobb időközönkénti váltással következnek be, hanem szinte ötpercenként. Ez az, ami igazán megrémít, de inkább zavar. És elsősorban azért, mert ez az értelmes tevékenységek rovására megy: az egyik pillanatban minden vágyam, hogy csináljak valamit, a következőben elunom, és már nincs hozzá kedvem. Valójában sosem tudtam megállapodni, és ez most azért ejt kétségbe, mert rövidesen választanom kell egy területet, amivel foglalkozom. Szerintem előnyös is lehet, ha valaki nem ragad le egyazon dolognál és nem ragaszkodik, viszont így egyenesen kimerítő és idegőrlő is... :\

2012. júl. 31. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A kamaszkorra jellemző ez a fajta hangulatingadozás.
2012. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy arra jellemző, és igen, jól lőtted be a kort. :) De sajnos az, hogy ez tudatosult bennem, nem jelenti azt, hogy meg tudom oldani. És rettentően zavar, hogy jóformán elvesztegetem a napjaimat emiatt az irtózatos hülyeség miatt, mikor annyi minden érdekel...
2012. júl. 31. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!