Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám enyhíteni a...

Hogyan tudnám enyhíteni a kíváncsiságomat?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok milyen lehet a drog, füves cigi. De félek ha kipróbálom rászokok. Rá lehet szokni? Vagy kipróbáljam aztán álljak le vele?
2010. febr. 23. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy szám egyébként. Borzasztó keserű, maró füst, és igazából semmi hatása nincs. Ha gondolod, próbáld ki, egy alkalomtól rászokni nem fogsz, de egyébként tényleg nem egy nagy szám. Én kétszer próbáltam, és nem tetszett, így sosem fogok füvezni többé.
2010. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és tablettát?
2010. febr. 23. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha be nem vennék ilyen sz*rokat, mióta egy közeli ismerősöm agyvérzést kapott tőlük egy átbulizott éjszaka után. A füvet kipróbáltam, nem veszélyesebb, mint a cigi (csak sokkal rosszabb az íze), de hogy porokat meg ki tudja, honnan származó tablettákat szedjek... Na neeem. Meg aztán nem is vagyok már tini.
2010. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőre a füves cigire nem szoksz rá. De a többi drogot nem ajánlom. Kokó: rászoksz sokkal nagyobb baj mint a fű. Heroin: elsőre rászoksz és szó szerint elbasztál mindent. LSD: Bekattanhat az agyad és úgy maradsz. A hasis ugyanaz minta fű nagyjából.
2010. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!