Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félelemmel küzködökegy pár...

Félelemmel küzködökegy pár horoor film után! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos, hát az volt, hogy a haverokkal hülyültünk nálunk otthon, mivel a szüleim elutaztak egy hétre... Úgy volt, hogy itt alszik az egész banda, így hát a neten rákerestünk a legilyesztőbbnek ítélt horrorfilmekre... Mivel úgy volt eltervezve, hogy mindenki nálunk alszik, hát belevágtunk, gondoltam, semmi félnivalóm nem lesz, mert itt alusznak a haverjaim... A film tényleg rohadt ilyesztő volt, és az egész úgy volt beállítva, hogy igaz történet, bár ezek azt mondták kamu!!! Hát, fél 11 volt, mikor befejeztük a filmet, és a legjobb barátom testvérének hívott az anyja, hogy azonnal mennyenek haza, családi okokból, így aztán elment a legjobb barátom is és a tesója is, szval maradtunk 3-an... úgy éjfél lehetett, amikor a szomszéd haverom full rosszul lett a délután megevett kajától, így a másik barátomnak haza kellett hogy kísérje, mert az alig állt a lábán, és én nem hagyhattam itt a házat... Magam maradtam... Egész éjjel sokkban voltam, fura hangokat hallottam, és totál végem volt azoktól a filmben látott jelenetektől, ugyanis akárhányzsor aludni próbáltam a helyzetbe képzeltem magam, ígyhát felojtotgattam az egész házban a villanyt és egész éjjel fura dolgok tőrténtek!!! Ez volt 2012.7.28-án, és én azóta rémeket látok, fura dolgok történnek velem, és hangokat hallok... Ez normális??? SEGÍTSÉG!!!

2012. aug. 2. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14/L
2012. aug. 2. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha félsz, vagy rossz kedved van, nézd meg ezt.


[link]

2012. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik filmet néztétek?
2012. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne gondolj arra h félsz
2012. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne nézz horrort, tanulj még egy kicsit helyesírást és aztán se nézz horrort.Ja és ha felnőttél, akkor se muszáj nézni...
2012. aug. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kiküszöbölni az agyadból!Nézz sok vicces dolgot, és gondolj arra,hogyha a szellem megöl akkor te is szellem leszel(mert így van nem? :D) és akkor jól szétvered a pofáját! szellem vs szellem
2013. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!