Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből áll egy erotikus masszázs?

Miből áll egy erotikus masszázs?

Figyelt kérdés

Miből áll egy erotikus masszázs? Ha ilyennel szeretnék foglalkozni, ahhoz egy tanfolyamot kell elvégezni? Ha igen, ez mennyibe kerül? A masszázs ágyon és olajokon, krémeken kívül kell még mást is beszerezni hozzá? Mennyit lehet vele keresni körülbelül? Férfi és női vendégek egyaránt megfordulnak egy ilyen helyen vagy egy nőnek csak férfi vendégeit vannak?

Köszönöm! :)


2012. aug. 3. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

én azt hittem hogy ehhez masszőrnek kell lenni, aki amolyan prosti féle, azaz kiveri / lesz*pja a vendégnek a végén, ennyi :)


ha a párodnak adsz erotikus masszázst az más mert azt szeretetből teszed, tehát úgy érinted meg. de egy idegent csak muszájból, néha undorral.

2012. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Olvastam már egy kicsit róla egy fórumon és volt, aki írta, hogy ő direkt kielégíti a vendéget, mert így hamarabb ellazulnak az izmai meg minden, de ezt nem kötelező. És ő is csak kézzel.

Egyébként azért kérdeztem, hogy mennyit lehet vele keresni, mert talán foglalkozhatnék ezzel is, de szerintem a többi kérdésből is látszik, hogy nem a páromnak akarom csinálni. :)

2012. aug. 3. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb ugyan az, mint egy útszéli, csak itt még körítésnek van egy kis dögönyözés is.
2012. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem megalázó egy munkakör lehet... képzeld el a sok ocsmány perverz vén f*szt... tuti megpróbénak tapperolni stb
2012. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Második: Neked távolról sincs igazad, mert itt szexről még csak szó sincs. :) Ha meg nem tudsz értelmes választ írni, akkor a véleményed inkább tartsd meg magadnak, nem arra vagyok kíváncsi, hanem a kérdéseimre szeretnék választ kapni, köszi. ;)
2012. aug. 4. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Akkor ne ide irkálj, ha nem akarod más véleményét meghallgatni. De az, hogy kb kivered valakinek a f@szát az nem szex, akkor mi? Kérdezd meg a párod, hogy szerinte mi!
2012. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi az, amit olyan nehéz felfogni azon, hogy a kérdéseimre szeretnék választ kapni, a magánvélemény szerintem ebbe nem tartozik bele, de nem gáz. Ja és azt is írtam (az egyik válaszolónak), hogy ez NEM kötelező, csak olvastam ilyet, hogy van, aki csinálja, de teljesen önszántából, nem azért mert ez valami előírás és muszáj lenne, de hát ennyit rólad is. ;)
2012. aug. 5. 08:39
 8/8 anonim válasza:

Remélem azóta rátaláltál a megfelelő válaszokra. A kétkedőkkel meg a rosszindulatú véleményekkel én sem foglalkozom. A legtöbb ilyen ember "szopik" a munkahelyén és "ba**tatják" a főnökei. Túlórázik és ha el is ér valamit az életben, azt nem a saját erejéből sikerül neki. Szóval az ilyen negatív vélemények alapja mindig az irigység és a gyávaság, ezért is csak nevetni tudok az itt hozzászólóhoz is...

De hogy válaszokat is adjak: tényleg havi 200-300 ezer az átlag, de vannak olyan szabályok, amiket ha betartasz, akkor ennek az összegnek a havi 2-3 szorosát is hazaviheted és korántsem dolgozod agyon magad. Vannak persze itt is rosszabb pillanatok és vannak jobbak is. Ha kérdésed van, írj privibe és ha tudok válaszolok.

2013. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!