Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a levelezőtársa...

Mit tegyek, ha a levelezőtársam aktív a neten, eddig jól elvoltunk, de már nem válaszol?

Figyelt kérdés

Én 13 éves lány vagyok, ő 21. Áprilisban kezdtünk levelezni (a véletlen folytán: írt egy oldalon közzétett kérésemmel kapcsolatban, és ezután ezen kívül is folytatódott a beszélgetés). Nagyon jól elvoltunk, nagyon értelmesnek tart, és - állítása szerint - szívesen beszélget velem. Ugyanazt a darabot szeretjük, ugyanazokkal a színészekkel, és rengeteg más közös témánk is van. Már egyszer találkoztunk, szuper volt. Mindig mindennel kapcsolatban érdeklődik, tanácsokat ad, kicsit olyan stílusban, mintha a nővérem lenne, ami nagyon szimpatikus. Bizalmasan beszélgetünk, olyan dolgokat is elmondott, amin kezdetben meglepődtem, hogy ennyire megbízik bennem. Tettem már neki szívességeket, ő is nekem. Iszonyat hosszú leveleket váltottunk, chateltünk is rengeteget, sokszor órákat.

Egy hónapja írtam neki egy szokásos levelet, olyat mint máskor is, mindenről érdeklődtem vele kapcsolatban, és elmeséltem, velem mi történt. Azóta mindig fenn látom facebookon és gmailen is (ezen a két helyen beszéltünk), mégsem írt semmit vissza, pedig folyton posztolgat. Biztos iszonyat szomorú lennék, de az is jobb lenne már, ha azt írná: ne haragudj, már nincs kedvem levelezni, vagy hasonlót. De ez kegyetlenebb megoldás, amit csinál.

Mi a véleményetek erről az egészről? Elnézést a hosszú leírásért. ;)



#tanács #levelezés #magyarázat kérés
2012. aug. 3. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Ó és - nem lenne arcom még egy levelet írni, hogy mért nem válaszol meg hasonlók, ez számomra megalázó lenne úgy érzem, és őrá is rámásznék, hiszen nem lehet, hogy elfelejtette, máskor is voltak 1-2 hetes kihagyások, de akkor fent sem láttam, és mindig bocsánatot kért azért is.
2012. aug. 3. 16:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom milyen, amikor valakinek mesélsz egy kicsit (vagy esetleg sokat is :D), és utána nem válaszol... és én is tudom, hogy fent van, nem elfoglalt, stb.

Törődj bele, hogy ilyenek az emberek, és ez csak akkor lesz rosszabb, amikor már valakihez ténylegesen közelebb kerülsz, és az fogja veled ezt csinálni.

Valószínűleg nem érdekled, vagy vannak fontosabb dolgai. :(

2012. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet, hogy most nincs kedve beszélgetni.
2012. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van, de akkor is rosszul esik. Nagyon udvarias, kellemes lánynak ismertem (annak tűnt) és meglep, hogy "elbújik", és nem mondja meg, hogy már nincs kedve az egészhez, hanem itt hagy az útszélen. Pedig mindig annyira vártam a leveleit. Azt hittem, ha nem is barátok, haverok lehetünk. :(
2012. aug. 3. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!