Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nappal...

Miért van az, hogy nappal mindig álmos vagyok, meg szétszórt, este pedig éber, aktív és jól odatudok figyelni mindenre?

Figyelt kérdés

általában 21-22 óra felé alszok.. reggel felkelek 5-kor vagy 6-kor majd egész nap álmos leszek, odafigyelni semmire se tudok szinte, ezért az órai odafigyelés elég nehézkes.. 18-19 óra felé érzem, hogy nem vagyok álmos és oda tudok jól figyelni, ahogy kezd esteledni, úgy érzem egyre jobban magam, kipihentebbnek.. mondjuk a meleg szoba el tud nyomni és elálmosodok.. de akkor is , sokkalta jobban érzem magam este felé, mint nappal..


miért van ez, mi lehet az oka? x)



2012. márc. 19. 19:08
 1/1 bit123bit ***** válasza:
Hmm, már több mint 4 éves a kérdés, de mindegy xDD Ezzel én is így vagyok már egy jó pár éve, és még sokszor hajnal 2 órakkor is tele vagyok energiával sokkal több energiával mint pl délután kettőkor. Ennek az oka hogy át váltottál éjszakai üzemodra, tehát nálad olyan a nappal mint másoknál az este.
2016. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!