Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért végez rengeteg keresztén...

Miért végez rengeteg keresztény önkielégítést, amikor a Bibliában meg van írva, hogy bűn?

Figyelt kérdés
Ezek szerint Ők nem élnek igaz hívő életet? A Biblia az önkielégítést tisztátalanságnak nevezi.

2012. aug. 4. 01:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, pedig keresztény vagyok.
2012. aug. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pontosan hol írja? Másold már be légyszi azt a részt..
2012. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1. Azt írd hogy miért csinálod ne azt hogy te is szoktál. Ezt írtam ki a kérdésben és ezzel alátámasztottad :)
2012. aug. 4. 01:11
 4/19 A kérdező kommentje:

2.

Galata 5/16-19

2012. aug. 4. 01:15
 5/19 anonim ***** válasza:
valoban ,a biblia tisztátalan szokásnak nevezi meg.
2012. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
azért amiért a zsidók papolnak a kirekesztésről, de terrorban tartják a palesztínokat...
2012. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A biológiai késztetés nagy úr...
2012. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Na megvan...Őőő....Ugye azt tudod, hogy a Biblia több mint 2000 éve lett EMBEREK által összeállítva? Szóval azt tették bele ami nekik tetszett, és amit "Isten által sugalmazottnak" véltek. Akkoriban nem voltak tisztában a biológiai szükségletekkel. Kicsit ironikus is a dolog, mivel a keresztény egyházfő és tisztségviselők ezt minden lehetséges módon megszegték. A papoknak és a pápának(!) családja és eltitkolt gyerekei voltak, a pénzt is fényűzésre használták, nem a vallás érdekeit nézték. Rendszeresen tartottak orgiákat a saját nemükben is!! A kisfiúkat akik az egyházhoz kerültek molesztálták és kihasználták.

Ha maguk a vallási tisztségképviselők nem tartották és a mai napig nem tartják be a Biblia előírásait akkor a "közönséges" ember miért tartaná be?


Üdv!

2012. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Tudtommal a Bibliát Isten emberei írták. De nem saját elméből hanem Isteni kijelentés által. Szóval nem az van benne ami nekik tetszett, hanem amit Isten akart bele rakni. Biológiai szükséglet az önkielégítés?? Szerintem meg nem az. Én megvagyok nélküle teljesen egészségesen.

A pápa és a katolikus papok tényleg rengetegszer megszegték/megszegik a törvényt. De tudtad azt hogy a Biblia sehol sem írja hogy Isten szolgájának nem lehet felesége? Ez már csak egy hozzáírás. Egy a sok közül amit a Bibliához hozzátettek. Aki kitalálta valószínűleg maga is pedofil lehetett.

A mai tisztségviselők és követőik tényleg nem tartják be a Biblia előírásait mégis hívőnek tartják magukat. Ez nagy hiba! Ők ellenkeznek Istennel és ez az Ő haragját vonja rájuk!!

2012. aug. 4. 16:01
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerinted hol volt az az Isteni kijelentés? Azt sem lehet bizonyítani ahogy, Isten mibenlétét sem. Amúgy, szerinted a 10 parancsolatban benne van, hogy Ne paráználkodj akkor az "Isten szolgáira" nem vonatkozik? Azt aláírom, hogy a cölibátust nem írja sehol a Biblia és a papok meg hasonlók feleslegesen csinálják. De pl nem minden keresztény teszi ezt. Csak a katolikusok fogják ilyen rövidre a pórázt. De mondjuk az evangélikusoknál és reformátusoknál és több keresztény is a tisztelendők nyugodtan nyugodtan alapíthatnak családot és ezzel nem szegik meg a "törvényt". A biológiai szükségletekhez hozzátartozik a szex is, szóval így az önkielégítés is hozzá tartozhat. Nyugodtan lehet hinni Istenben és az ő igazságában, és az általa hirdetett igékben,mindenki maga választja ezt meg. Majd ha az emberek meghalnak, szembenéznek Istennel és tudni fogják megfelelően éltek e vagy nem. Véleményem szerint az élet rövid, és meg kell ragadni a lehetőségeket, még ha ezek a lehetőségek sokszor a Bibliával ellenkeznek is. A Bibliában le van írva, hogy Isten mindent megbocsájt. Akkor miért féljünk? A kegyelmébe fogadott minket, és ha valami igazán szörnyű dolgot teszünk akkor büntet érte. Ettől még az ember lehet hívő, mert nem az az igazi hívő aki minden szabályt betart, hanem aki igazán hisz Istenben.
2012. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!