Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy héttel mensi/aug.3-a/...

Egy héttel mensi/aug.3-a/ előtt "meg akar jönni" érzés és enyhe rosszul lét. Most pedig egyenlőre nem akar megjönni. Szerintetek mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 13:53
 1/5 anonim válasza:

Még 1-2 napot várj,lehet csak valami miatt késik!

Majd írd meg mi lett!

2012. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Nagyon szeretnénk egy csöppséget :)
2012. aug. 4. 17:36
 3/5 anonim válasza:
Szerintem várj a teszteléssel a mensiig,vagyis ha késik akkor azon a napon már értékelhető választ kaphatsz.De még az sem biztos,a nővérem most 20 hetes kismama és neki az elmaradt mensi után 1 héttel mutatta ki a picit,addig negativokat tesztelt!Kivánom,hogy az legyen,amit szeretnél!!Ird meg mi lett az eredmény:)
2012. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma megjött :( Talán majd legközelebb!További szép napot!
2012. aug. 9. 16:17
 5/5 anonim válasza:
Szia 3-ik vagyok.Nagyon sajnálom,nekem is késett 4 napot de tegnap este megjött.Talán majd a következő hónapban :) szorítok,hogy összejöjjön :)
2012. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!