Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális játék...

Szerintetek ez normális játék a strandon?

Figyelt kérdés
Tegnap három lány (18 év körüliek) azt játszották a medencében h az egyikük kézen állt a víz alatt, a másik megfogta a lábát a harmadik meg a talpát csiklandozta egész sokáig. és ezt játszották egymással hosszabb ideig.

2012. aug. 4. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
20%
nem ez nem normális, főként azért nem mert életveszélyes, de szerintem nem is lehettek 18 év körüliek, mert a mai 10 évesek is annak néznek ki, és szerintem nekik van csak annyi eszük, hogy ilyen hülyeséget játszanak. Az idősebbek már szétszívták az agyukat... kinek nem inge ne...
2012. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám, hogy lefogjanak, míg a víz alatt vagyok, az tuti, főleg ha közben csiklandoznak is - sokkal hamarabb kipréselődik a levegő a tüdőmből, és ha mind elfogyott, de még mindig fogják a lábamat, akkor enyhén cinkes a helyzet.
2012. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!