Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen párrol? Szerintem szánalmas! 1 éve vannak együtt most költöztek össze.

Figyelt kérdés
A csaj 20, a srác 25-27 körül lehet. A srácot nem ismerem, de látszik rajta, hogy füvezik, karikásak a szemei. Állítólag régen díler volt. A lányt régebben megdugta a félváros, volt olyan aki fizetett is neki a szexért. mióta együtt vannak látszólag mindketten normális életet élnek,de megbízható forrásból tudom, hogy mindennap betépnek, meg ilyen tök furcsák. Néha látom őket a parkban, kézen fogva sétálnak, és olyanok, mint a normális emberek,de a lányon látszik hogy nem normális, meg a pasi is biztos egy idióta, ha összejön egy ilyen cafkával. jó alakja van a csajnak, meg cicis, de akkor is csúnya. Meghogy néz már ki, hogy mennek a parkba és akkor képesek annak is örülni, hogy esik a hó! aztán megott ölelkeznek! Tiszta szánalmas az ilyen, a lányt ismerem egy suliba jártunk, ilyen kicsit bolond. Mindig azt mondta, hogy belőle majd író lessz jelentkezet minden féle irodalmi versenyre, volt amit meg is nyert de szerintem csalt!undoritó nagyon elvontak szerntem!
2010. dec. 18. 00:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Zsák meg a foltja, egyébként meg mi közöd hozzá?
2010. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem ők boldogok együtt. Nem értem ez neked miért fáj. Örülj te is, mikor esik a hó.
2010. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Én irigylem őket. Nincs semmi szánalmas abban, hogy mindennek örülni tudnak és eredetiek.
2010. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Én azt gondolom, ha pályázatokat nyer valaki, az nem lehet tök hülye. Egyébként honnan tudod hogy csalt, talán te bíráltad el a munkáját? Ők már 1 éve együtt vannak, és nem gyerekek már. Az ő dolguk hogyan élnek, vagy nem?
2010. dec. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. Amíg engem nem bántanak vele, úgy élnek, ahogy akarnak, a többihez meg semmi közöm.
2010. dec. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
persze, mert aki a kis dolgoknak is tud örülni (például a hóesésnek) az mind bolond, és aki tehetséges az mind csaló! szép felfogás, gratulálok! foglalkozz a saját dolgaiddal és próbáld meg te is pozitívan látni a világot!
2010. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
de füvesek! meg a lány egy kuuurva meg tök lenéző sokszor olyan mintha a falnak beszélnének neki, ha nem akar akkor nem válaszol, suliba is ilyen volt!
2010. dec. 18. 00:20
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezhetem, hogy ez miért olyan fontos neked? mi értelme, miért fontos az neked, hogy idegenek véleményét kérd ki egy általad ismert párról? miért olyan fontosak ők neked, hogy még egy ilyen szép hosszú kérdést is képes voltál megfogalmazni róluk így éjfél után?
2010. dec. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészről neked abszolut nincs közöd hozzá másrészről a hasonló tipusú emberek egymásra találnak, és a kur'ákból lesznek a legjobb feleségek.
2010. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
és most mit akarsz velük csinálni? ha azt írjuk hogy igen szánalmasak akkor jobban alszol vagy mi?
2010. dec. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!