Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A futópadomon hányassal kéne...

A futópadomon hányassal kéne fussak?

Figyelt kérdés
Mindig úgy próbáltam, hogy 10 perc alatt meglegyen az 1 kilóméter.Ma reggel is sikerült, a 30 perc alatti 3 kilóméter, csak eddig fogtam a korlátot, és ma reggel egyátalán nem fogtam, ezért nagyon nehéz volt végigcsinálni.Hány km/h-val kéne mennem, és naponta mennyit?Szeptemberig szeretnék leadni pár kilót.

2012. aug. 8. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez 6 km/óra.

Futásnak nem nevezném, ez tempósabb séta.

2012. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Futás is volt hidd el, 10 km/h-ig felmentem, de sajnos nagyon kifullasztó volt, ezért 4 és 5 km/h-n is mentem egy darabig, így jött ki a 3 km / 30 perc.De amikor a korlátot fogtam jobb eredményem is volt, 30 perc alatt eddig 4,3 km volt a legtöbb, amit megtettem.Csak olvastam tegnap egy oldalon hogy nem jó ha fogom a korlátot, mivel úgy kell futnom ahogy igazából is tenném.Ezért most megpróbáltam így, nagyon nehezen ment.
2012. aug. 8. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne futópadon fuss. Bármit is érsz el, nyugodtan eloszthatod kettővel, annyi az igazi teljesítmény, hiszen megy a talaj alattad a futópadon. Menj ki futni a levegőre, az lesz az igazi.

Ajánlom az "első 5 kilométerem" című futó edzéstervet.

2012. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oka van annak hogy futópadot vettünk, mivel itt nincs lehetőségem futni.Még júliusban vettük, de sajnos kilóban eddig csak 1 kg minuszt észleltem, ami már az első napokban lement.Szerintem ha megy alattam a talaj, akkor is megteszem azt, amennyit kiír, mivel ha nem fogózkodom.
2012. aug. 8. 09:54
 5/5 anonim válasza:
Nem szabad fogni a korlátot, mert akkor a saját testsúlyod alól mentesíted a tested. Természetes közegben ez ugye lehetetlen.
2012. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!