Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van patent, nane, tűsarok,...

Van patent, nane, tűsarok, nőkért, ribiséta stb.! De a férfiakkal ki foglalkozik ebben a beteg feminista társadalomban, ahol mérőszalaggal kutatják a "domináns hímeket"?

Figyelt kérdés
Amióta beléptünk az EU-ba nagyon előbújt a sok férfigyűlölő.Csak én gondolom úgy,hogy ez így nagyon beteg?

2012. aug. 8. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos sok a beteg no, es ferfi is. Egymast betegitik, es a media hatasa is nagy. Ez egy beteg vilag, en ugy latom. A noket is meroszalaggal merik, hiszen ha mar 2 kilo felesleg van egy non, jo nehany ferfi le sem kopne. Amenniyben pedig a baratjanak tetszik ugy, az oriasplakatok meggyozik ot, hogy te dagadt vagy es kesz. Nem vagy jo. ES a nem elfogdast a nem elfogadas koveti. Aki nem eleg eros, az beteg lesz. ez van. En nem gyulolom a ferfiakat, viszont sok rossz tapasztalat miatt (csalad, pasik) ovatos vagyok. Talan inkabb az emberekkel altalanossagban vagyok az. Ennek ellenere van egy baratom akiert barmit megtennek, barmikor, gyulolkodes nelkul. :-)
2012. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan így érzem én is.Oda vissza ez van..Jó,hogy van olyan aki így gondolkozik:)Köszönöm a választ!
2012. aug. 8. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Teljesen ugyan ezt akartam leírni. Mindenkinek meg kell felelnie egy adott átlagnak. Ha nem felel meg ennek, akkor kirekesztik szinte a többiek, furcsán néznek rá. Eléggé beteges.
2012. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
55%
én is ezzel tökéletesen egyet értek és ehhez hozzátenném pl magamat h kimondottan sportos alkatom van mert amióta az eszemet tudom sportolok ( 19/L) mindenhol a sportolást nyomatják h aki kövér sportoljon ... de én igy is kirekesztetnek érzem magam, mert csak a vékonyak vannak elfogadva a társadalomban és ami még nagyon idegesít h minden magazin cosmo joy ... egyik felében azt irják h hogyan tudsz lefogyni másik felében pedig h fogadd el magad olyannak amilyen vagy ... akkor most melyik?
2012. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Mi ebben a férfigyűlölő?

Édes Istenem, ennyi mellébeszélést, mint amit leműveltetek.



Ja beteg feminista társadalom...nemi erőszak után mindig az áldozathibáztatás megy, a nőket vonják felelősségre, stb.


Undorító vagy kérdező, ezt férfiként írom...

2015. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfijogi mozgalmak nem azzal töltenék az idejük 99%át, hogy acsarkodnak a feminizmusra, és annak minden vívmányára, akkor még elő is fordulhatna, hogy felhívják a társadalom figyelmét a férfiakat érintő problémákra...

Már a feminizmus nevében is benne van, hogy első sorban a nőket érintő problémákkal foglalkozik, nem tudom, hogy miért kell erre folyton rácsodálkozni.


Ha bajod van, szedj össze pár hozzád hasonló embert, és menjél te is sétálgatni, vagy egyéb módon felhívni a problémára az emberek figyelmét; és ha elég kitartó vagy, még az is lehet, hogy - nem is tudom - jobbá teszel valamit ebben a sz@r világban...

2015. febr. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!