Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13-14 évesen titeket meddig...

13-14 évesen titeket meddig engedtek csavarogni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok novemberbe leszek 14. Nem nagyon engednek soheva sem. este csak 8-ig vagy fél 9-ig. Nem akarom a nagylányt játszani csak szeretnék este a barátnőimmel csavarogni . Őket akár 11-ig is elengedik. Soha nem csináltam hülyeséget nincs okuk nem megbízni bennem én mégis ezt érzem. Szerintetek ez az idő nem kevés már? Hogy győzzem meg őket hogy egy kicsit haggyanak nagyobb utat nekem? Rossz tanuló sem voltam soha.
2012. aug. 9. 12:48
 1/7 anonim válasza:
Lehet,hogy azért nem engednek el mert féltenek.
2012. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is 14 éves leszek szeptemberben, és engem is 8-9-ig engednek el.
2012. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

amikor én voltam 14 , engem is csak 8-9 ig engedtek el. Biztos, hogy féltenek. Én most 19 vagyok, és most is mindig számon kérnek, de persze már buliba is mehetek.

15 évesen engedtek el buliba először.

Meggyőzni sztem nem fogod tudni őket.

2012. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sarto93 válasza:
13-14 évesen őszintén szólva nem sokat csavarogtam, ha mégis, akkor se engedtek 10-11-ig. Ez szerintem nem csak a bizalom kérdése, hiszen ha tényleg úgy van, ahogy írtad, gondolom a szüleid megbíznak benned. De hiába a bizalom, ha késő este az utcán sétálva bajba kerülsz, akár egyedül, akár a barátnőiddel. Mert sajnos ha akár hárman, négyen is vagytok, nem törvényszerű, hogy meg tudjátok védeni magatokat. Próbáld meg kicsit a szüleid szemszögéből nézni a dolgokat: te örülnél, ha a 13 éves lányod későn, a sötétben csavarogna, isten tudja hol és kikkel? Ha pedig ismerik a barátnőidet, akkor nem a társaság, sokkal inkább a rengeteg pedofilról, emberrablásról szóló hírek ijesztik meg a szüleidet. Picit gondold át ezt, és próbáljatok meg kompromisszumot kötni! Sok szerencsét ;)
2012. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én 14 éves vagyok..hát..én Pesten voltam a barátnőimmel 10-ig..de mondjuk egy parkba, egy sétáló utcába elengednek 11-ig is :) meg a barátnőimmel voltam sátorozni a balatonon:D szülők nélkül:) simán elengedett..szóval nekem nincs mit panaszkodnom :)
2012. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Persze ismerik a barátnőimet sőt még a szüleiket is. Erre soha nem történt még pedofilia. utolsó lennék a helyedbe :)
2012. aug. 9. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:

És az, hogy eddig még nem történt, azt jelenti, hogy ezután sem fog?

Semmi pénzért nem engedném el a 13-14 éves lányomat este 11-ig. Pedig csak 7 évvel vagyok idősebb nálad...

2012. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!