Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon gáz az ha egy 21 éves...

Nagyon gáz az ha egy 21 éves srácot a szülei nem engednek el bulizni? :D Jelzem nem én lennék hanem eggyik haverom sokáig vártunk rá de rámírt hogy nemtud jönni mert a szülei nem engedték és hogy a mamájához kell menni! XDD

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, ha egy 21 éves fiú még annyira önállótlan, hogy a szülei dróton tudják rángatni.
2012. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt eltaláltad tényleg nagyon papucs a srác

nincsen neki egy barátja sem

Én meg régóta ismerem azt megsajnáltam hogy otthon ücsörög mindig egymagába!

Általában hajnali 3-4-ig nyomja a facebook-ot meg a számítógépes játékokat ez normális életvitel?


Én próbálok rajta változtatni de látom nemfog összejönni

Most épp nem buliba mentünk volna hanem haverokkal sörözgetünk és még elég gáz hogy így sem engedik :xdd

2012. ápr. 14. 23:55
 3/4 anonim válasza:
Ha egyszer azt szereti csinálni, akkor had üljön egyhelybe szerintem. De, hogy a kérdésre is válaszoljak: Ha ez mondjuk egy egyszeri eset volt, akkor nem biztos, de ha egyáltalán nem engedik az gáz. Mind a srác részéről, hogy nem áll a sarkára és megy el, mind a szülei részéről, mert nem bíznak annyira a 21 éves gyerekükbe, hogy elengedjék, és hogy biztosak legyenek benne, hogy nem döglik meg az első sarkon. Mondjuk ha annyira el akart volna menni, mindenkép elment volna, ha engedik, ha nem. :P
2012. ápr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ez már nem egyszeri eset volt! Többször is elhívtam már

amióta ismerem ez kb 4-5 évet jelent ennyi idő alatt talán 3-4-szer jött el velünk!

Na de mind1 lehet ahogy írtad is nemfogom akkor tovább erőltetni ha ő szeret inkább otthon kockulni!

2012. ápr. 15. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!