Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dögöljetek meg, amiért nem...

Magdyyyy kérdése:

Dögöljetek meg, amiért nem válaszoltok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 17:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Miért nem köti fel magát mindenki, aki diszkóra és bulira pazarolja az idejét? Olyan ribancok és stricik, olyan sekélyesek... Miért is élnek ezen a világon.
2012. aug. 10. 17:44
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik kérdésre kéne válaszolni?
2012. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A másodikra... gyűlölöm őket!
2012. aug. 10. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Oké... Nyugi, mélylevegő, kifúj! Most ratyi party raj páwakra gondolsz?

Tényleg nem egyértelmű, szerintem el van egy kicsit borulva az agyad. Ne foglalkozz az olyanokkal, ez egy múlandó dolog.(remélem)

2012. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bulira pazarolja az idejét... Miért, mire pazarolja? Ha lenne lehetőséged rá, te is arra pazarolnád :D Attól még, hogy nincsenek barátaid, vagy hogy nem tudsz összeszedni 1 fiút sem, az nem az ő hibájuk...
2012. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát amúgy valamikor szórakozni is kell :) bár én kicsit egyetértek veled soha nem buliztam de nem is nagyon érdekel.
2012. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Legyen értelmes hobbijuk, valami kreatív, vagy olvassanak, vagy nézzenek DVD-n értékes filmeket... Pasim nincs, de barátom van, és remekül el tudjuk tölteni az időt diszkózás nélkül is. Hívták már efféle helyre, de csak ürességet éreztem - nem voltam részeg, csak kólát ittam. Egyébként egy kicsit már lehiggadtam, természetesen nem akarok megölni senkit, de - bár nem a felvetett ötlethez tartozik - azt fenntartom, hogy annyira azért nem kell sajnálni a diszkóbalesetek áldozatait. Általában nem az értelmesebbje issza tajtrészegre magát, és nem ők csavarodnak fel egy fára, és az se lehet mentségük, hogy rossz körülmények között élnek, merthogy mindez a mulatság rohadt drága - én a fél liter kólámmal egész este elvoltam, és olcsóbb volt, mint az ő piájuk.
2012. aug. 10. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igényesebb helyre kell menni, a diszkók azok pedig nem túlságosan azok.
2012. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szuszá...
2012. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem veled van a baj ha ez téged ennyire zavar/idegesít, az egy dolog hogy kedveled, nem kedveled az életmódot, de hogy más élete szabadideje ami tőled független, és távoli ennyire zavarjon ennek lelki okai vannak.Az hogy más szórakozik miért fáj? normális embert nem izgat ilyesmi :D
2012. aug. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!