Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ciki, hogy 14 évesen...

Tényleg ciki, hogy 14 évesen szeretem az ilyen sorozatokat?

Figyelt kérdés

Most megyek gimnáziumba. A volt osztálytársaim gáznak tartották a sorozatokat, amiket nézek, és kicsúfoltak.


a disney csatornán szoktam nézni a következőket:

Sok sikert, Charlie!

Zsenipalánták

Zack és Cody


Nem tudom ismeritek-e ezeket. Nem rajzfilmek, élő emberek játszanak benne, szerintem az osztálytársaim magán a csatorna címén akadtak ki.


Mit gondoltok?


2012. aug. 10. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Én 19 évesen is nézem,ami jó az jó.

Ha a Bközt-öt vagy a Jó nagy fosban-t néznéd az lenne a gáz.

2012. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akik másokat cikiznek ezért még messze vannak a felnőtté válástól.

Bár az más téma ha ilyen cuccokat is hordasz.

A válaszom nem.

2012. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Miért lenne ciki?Én 37 éves létemre ha van egy kis időm,néha megnézek egy Dexter laboratóriuma vagy Tom és Jerry részt a Cartoon Network-ön,jókat nevetek rajta,és kikapcsol egy kicsit.
2012. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi se ciki, de ezek a sorozatok szerintem erőltetettek, unalmasak és irritálóak. Mintha direkt olyan hozzáállással csinálták volna, hogy ha gyerekeknek csináljuk, jó lesz a szar is. És ami még zavar bennük, hogy 5 másodpercenként beraknak nevetést, akár mondtak valami "vicceset", akár nem.
2012. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én 26 éves vagyok,és a feleségemmel a mai napig nézünk ilyeneket, többek közt a disney csatornát is.

a válaszom: egy nagy kövér NEM

2012. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SZJG válasza:
Én is 14 éves vagyok és nézem...és az osztályunkból is sokan nézik ( igaz senki sem valja be úgy igzán, mert gáz ) De szerintem nem... amúgy szerintem nagyon sokan nézik a mi korosztályunkból ... csak nem mondják el
2012. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a csatorna legszarabb sorozata a zsenipalánták.

amúgy nem ciki kb a te korosztályodnak készítik..


ezen a csatornán én a finiesz és förböt szoktam nézni az egész jó.meg ha belebotlok akkor megnézem a Benne vagyok a bandában cimű sorozatot is.

2012. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is 14 vagyok de csak akkor nézem ha tényleg véletlen sincs más.
2012. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A Phineas és Ferb-et is szeretem :) A Jessie-t szoktam még nézni, de azt véletlen kihagytam a felsorolásból :D
2012. aug. 26. 12:20
 10/11 anonim válasza:
nem ciki én meg 12 évesen gyilkos elméket bámulok egész nap...:)) ha a te helyzeted ciki akkor ez is.. jó filmek én is szeretem őket nem kell cikinek érezned az ízlésedet
2012. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!