Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az első búvárruhám vásárlása...

Dancsi26 kérdése:

Az első búvárruhám vásárlása előtt állok de nem tudom milyen vastagságú lenne célszerű 5mm vagy 7mm? A 7mm nem túl meleg egyes vizekbe vagy ahol meleg lenne elég-e a Shorty?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 21:28
 1/4 anonim válasza:
Én az 5mm-eset ajánlom pedig fázós vagyok. A 7mm-esben már mozogni is nehezebb és szerintem annyival nem melegebb. Persze attól is függ hol szoktál merülni, melyik tengerekbe, tavakba és milyen mélyen. De szerintem ezt azért Te döntsd el mert embere válogatja. :)
2012. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem merültem azért vagyok rutintalan, csak elkezdtem összeszedni a cuccokat hozzá. Én nem vagyok fázós szóval akkor lehet megfogadom a tanácsod! Max kell alá öltözet.
2012. aug. 11. 11:51
 3/4 anonim válasza:
Ha nem vagy fázós akkor 5 mm. Egyiptomba volt, hogy 3mm-esbe voltam és melegem volt a felső 10-15 méteren :D Horvátországba azért 30-35 méter környékén kifejezetten fáztam az 5mm-esbe is de így is az 5mm-es ruhát ajánlom :) Legfeljebb tényleg vagy veszel fel aláöltözőt és kesztyűt.
2012. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsokat!
2012. aug. 16. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!