Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy hamarosan...

Lehetséges hogy hamarosan újra együtt leszünk?

Figyelt kérdés
5évvel ezelőtt összejöttem az 1. nagy szerelmemmel és 1 évig együtt voltunk amikor kiderült hogy családi gondok miatt külföldre kell költözniük. Azt mondta hogy 1 év múlva hazalátogat de nem tette..Az 1. egy évben tartottuk is a kapcsolatot neten de ez idővel megszakadt.. 1,5 évvel ezelőtt elkezdtem neki megint irni szinte mindennap és nagyon sokat beszéltünk is de aztán az is megszakadt mivel elegem lett várni..Most 1 éve együtt vagyok egy másik fiúval akit igazából szeretek de nincs olyan nap h ne gondoljak RÁ.. A napokban nem birtam ki és irtam neki.. Éjjel 3-ig beszéltünk és érezni lehetett hogy ez nem csak baráti beszélgetés:) Lehet hogy jövőre kimegyek oda nyárimunkára ahol ő van.. Lehetséges hogy tartani fogjuk a kapcsolatot és újra együtt leszünk?
2012. aug. 11. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2012. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!