Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este szakítottunk a barátommal. Hogy tehetném túl magam ezen a kis időszakon, ha tudom, hogy hamarosan (pár nap, hét) és újra együtt leszünk?

Figyelt kérdés
Inkább amolyan szünetnek hívnám, mert kicsit független akar lenni, mint minden haverja meg barátja. Tegnap este ott aludtam nála, szájra puszival váltunk el, tehát nagyon nagyon szeretjük egymást.Csak neki kell ez a kis idő. nekem mégis annyira fáj, és nem bírom abbahagyni a sírást. Fél óra, és a legjobb barátnőm jön, bedobunk egy két jack-kólát, de az sem fog segíteni. Elveszítettem a legfontosabb embert az életemben, a mindenemet. bocsi ha zűrzavaros. :(
2012. jún. 30. 16:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Az összes szünet szakítással végződik.
2012. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Szünet kell neki mert nem akart megcsalni így most mivel szünet van tiszta lelkiismerettel fekszik le valakivel:S
2012. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 szamóca.. ***** válasza:
szeretem az ilyen nyilvánvalónak tartott kijelentéseket, mint a második válaszoló... "tuti mással akar lenni". nem, nem igaz. lehet, de nem feltétlen. nekem is volt ilyen érzésem, és tényleg csak kicsit egyedül akartam lenni, őszintén, komolyan gondoltam. más kérdés, hogy rájöttem hogy egy normális kapcsolatban, ahol szeretitek egymást ez az érzés nem létezik, és a "szünet" első hetében rájöttem hogy nem akarom a kapcsolatot.
2012. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
inkább kicsit a féltékenységemből lett elege, és h ha hazaér buliból "lekell nekem jelentkezni" (csak annyi,hogy hazaértem, csak azért,h tudjam jól van.-e) , meg abból is,hogy nem mehet úgy bulizni, h fogja magát és szó nélkül elmegy, hanem egyeztetnie kell velem is. És azt szeretné,hogy kicsit értékeljem át én is a dolgokat, mert a kapcsolatunk elején tudtam értékelni a kis dolgait, ma már a nagyokért is húzom a szám.
2012. jún. 30. 16:39
 5/22 anonim ***** válasza:

"Kicsit független akar lenni". Mást akar megfarkalni. Ha annyira szeretne,veled lenne,nem szakított volna.. Ne áltasd magad!

Mellesleg,mennyi ideig voltatok együtt,hogy annyira hiányolja a szabadságot és a függetlenséget?

2012. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
79%
ha tényleg annyira szeretitek egymást,ugyis újra egymásra találtok majd! az igaz szerelemben bármi lehetséges,kitartás,és fel a fejjel!:)
2012. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 szamóca.. ***** válasza:
ja, hát ne haragudj nem csodálkozom a döntésén. szerintem gondolkodj el rajta hogy mi az ami még nem zavaró, és mi a már bosszantó kötöttség. engem is baromira idegesítene ha a pasim miatt bármiben korlátozva lennék.
2012. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

semmi baj :) most estek le ezek nekem is. :(

de még ha mással is akarna kavarni, legalább addig teszi amíg nem vagyunk együtt. A szíve tudom, hogy az enyém. Nem garantálnám,hogy köze lesz más lányokhoz :)

2012. jún. 30. 16:47
 9/22 anonim ***** válasza:

"NEM ERRE VOLTAM KÍVÁNCSI,Persze sírassatok mégjobban,KÖSZ A SEGÍTSÉGET ÉRZÉKETLEN FA.ZKALAPOK!"


Az ilyen stílus miatt szünetelteti a kapcsolatot. Jelenleg mást keres, de azért nem akarja végleg befejezni, mert ha nincs más, akkor kénytelen veled beérni.

2012. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
remélem jobban tudod.
2012. jún. 30. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!