Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 6. os fiú vagyok nincs barátom...

6. os fiú vagyok nincs barátom mert azt mondják rám h meleg vagyok mert tudok öltözködni de ez nem igaz és így egyedül vagyok a suliban és magamba költözök. és depressziósnak érzem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaaaj ugyan már :DD Lehet nem ez az indoka pl elkezdet piszkálni a lányokat és elkezdtek cikizni hogy meleg (amire már nem emlékszel)és szépen körbe áradt az egész osztályba vagy van facebookod pl: lehet hogy ott Flour volt régen a profilképed és ebből folytak ki az események ezek gyerekes piszkálások teljesen hétköznapi dolog ne vegyél mindent magadra
2012. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
volt 1 barátnőm és mikor szakítottunk elkezdte terjeszteni és már az egész iskola ugy ismer és nincsen facem és nem is lesz mert egy nagy kalapszar
2012. aug. 12. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Az még nem öltözködési tudás, hogy a napköziben más szandál van rajtad zoknival. Depressziós meg ne legyél ilyen hülyeség miatt. Van még időd. Biztos lesz majd egy lány akinek tetszni fogsz, és ha ez kölcsönös akkor ki tudja. ;)
2012. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a komentett abban még segitenétek h a volt barátnömmel h béküljek ki mert ahányszor kibékülök vele össze veszünk és egy igy megy.
2012. aug. 12. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
A gimiben/középsuliban minden jobb lesz.
2012. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked meg boven nem csajozni kene,a pocsod se nott meg ki...
2015. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!