Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rázzam le mára a férjem?...

Hogy rázzam le mára a férjem? A szitu hogy szórakozni mentünk volna az én kedvemre Volt-ra. De nekem megjött és fáj nagyon. Miattam vett ki szabit de nem akarok vele lenne. Csak bebujni a meleg ágyba egyedül stb.

Figyelt kérdés
erős menzesz illetve lehet hogy vetélés. egyedül szeretnek lenni de nem akarom megbantani. nélkülem nem megy voltra mert öt nem is érdekli.valahogy le kéne ráznom finoman de hogy?
2011. jún. 30. 08:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
"Drágám, nem érzem jól magam, nyugalomra és egyedüllétre vágyom, úgy érzem, most ez tenne igazán jót. Ha bármi gond van, felhívlak, de kérlek, hagyj most magamra egy napra, ha azt szeretnéd, hogy jobban érezzem magam!"
2011. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki mi a szitu,hogy szeretnél feküdni,egyedül lenni kicsit.Meg kellene hogy értse.
2011. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Nekem egyszer vesegyulladásom volt magas lázzal. Ha lázas vagyok, akkor minden szociális késztetésem eltűnik, képtelen vagyok bárkire figyelni.

Férjem és anyám is ugrált körülöttem, hogy ápolnak. Nagyon nehéz volt megértetni velük, hogy szeretem őket, de olyan xarul vagyok, hogy max a tévét szeretném társaságnak.

Végül megkértem őket, ohgy egy nagy bödön teát meg sok gyümölcslevet (kellett a kalória, mert enni nem tudtam, illetve muszáj volt sokat inni) pakoljanak be az ágy mellé, amúgy hagyjanak békén, mert rettentő zavaró, hogy öt percenként bedugja valaki a fejét, hogy "mi újság?".

Annyiból hülye ötlet volt, hogy felment a lázam és 1-1 napokra eszméletemet vesztettem, csak ébredésnél tűnt fel, hogy eltelt egy nap. Akkor lehet, hogy jó lett volna, ha valami rám néz - de szerencsére megúsztam károsodás nélkül, még a 40-41 fokos lázat is.

2011. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van, szerintem is mondd meg neki őszíntén, hogy mi a problémád, végülis finoman ahogy itt leírtad (menstruációval kapcsolatban), meg kellene, hogy értse. Főként ha látja rajtad, hogy nem vagy jól.
2011. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én annak örülnék ilyen helyzetben a legjobban, ha mellébeszélés nélkül közölnék velem mi a probléma, és nem "leráznának".
2011. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Esetleg görcsoldó nem segítene? Ráadásul, ha vetélésről van szó (?) akkor nem kéne orvoshoz menni? Amúgy, ő a férjed, nyilván megérti, ha mégsem tudsz menni, főleg, hogy erős görcseid vannak. Mondd meg neki, hogy ha már egyszer szabit vett ki, akkor menjen el a haverokkal VOLT-ra, vagy sörözni, vagy bármi :)
2011. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a férjednek azért illenék őszintén, kertelés, mellébeszélés nélkül elmondani, mi a helyzet... most te komolyan "finoman" el akarod küldeni Voltra, ami őt nem is érdekli? Szép..
2011. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
bevettem már algoflex met de nem segit. esetleg valami mas gyogyszert vagy praktikát nem tudtok? köszi
2011. jún. 30. 08:37
 9/14 anonim ***** válasza:
2011. jún. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2011. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!