Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell jelentkezni...

Hogyan kell jelentkezni nyelvvizsgára, mert akárhol kutakodom, egyszerűen nem értem, hogy mi hogy van? (Ez az első nyelvvizsgám)

Figyelt kérdés
miskolcon szeretnék vizsgázni, telces nyelvvizsga, de egyszerűen nem találok olyan jelentkezési lapot, aminek a tetején a cím miskolci. csak pestit találtam, de nem értem, hogy ha pestre küldöm el a jelentkezést akkor hogy fog miskolcra keveredni?
2012. aug. 13. 22:44
 1/1 anonim válasza:
Szia! Jelentkezni lehet személyesen (én ezt ajánlanám) minden kijelölt vizsgahelyen, így például Miskolcon is. A miskolci vizsgahely pontos címét megnézheted itt: [link] "A vizsgahelyeket és elérhetőségüket megyénkénti bontásban excel fájlban letöltheted ITT." excell-el nyitja meg, ott megtalálod a miskolcit, egyik nap elmész és gondolom ott adni fognak neked jelentkezési lapot. sok sikert!
2012. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!