Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kényszerítenétek a gyereketeke...

Kényszerítenétek a gyereketeket gimi első osztályában nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2011. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Engem anno kényszerítettek, utáltam mint a sz.rt..... jó voltam mindigis nyelvekben, de a francnak volt kedve ezzel is foglalkozni. Végeredmény 98%-os német nyelvvizsga. A végén beláttam, hogy megérte, de akkor nagyon rühelltem anyámat érte.
2011. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
dehogy. ez nem olyan hogy akkor megy amikor akar. de ha tudja a nyelvet rendesen akkor elmehet, de csak HA AKAR.
2011. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy kényszeríteném, mégis milyen kérdés ez? -__-'

Nekem a lányom 11.ben ment el nyelvvizsgára, angolból is, németből is, mert akkor érezte úgy, hogy 100%ban biztos benne, hogy sikerülni fog neki. Feleslegesen meg nem akarta velünk kétszer vagy többször is kifizettetni a vizsgadíjat.

Majd ha a te gyereked is úgy érzi, hogy felkészült, akkor elmegy, erőltetni hülyeség.

2011. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen nem. Elmondanám neki, hogy ez egy jó lehetőség arra, hogy könnyebb legyen neki majd később. Hiszen egy nyelvvizsga manapság nagyon sokat lendít a leendő karrierjén. Hiszen, suli mellett fordításokat, recepciós állást vállalhatna később. Sőt, ha később diplomázna, akkor ezzel már nem kellene foglalkoznia! :) Amúgy kényszeríteni semmiképpen nem kényszeríteném. A legjobb, ha meggyőzöd annak "jóságáról"! :D
2011. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Pont a jövőbeli továbbtanulás és karrierje miatt gondolnám azt, hogy talán nem is baj, ha gimi 3. környékén teszi le, hisz akkor még jobban megmaradnak a fejében, mint ha elsőben már leteszi..

Persze ez csak saját véleményem.

2011. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
32%

igen

elvégre harmadikra kell a kettő közép, mert 4-dikben már az érettségi jön, és a két nyelv pedig egyszerűen kell manapság még egyetem előtt

2011. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 sweetie_ válasza:
100%

Szerintem hulyeseg kenyszeriteni valakit barmire is, mert az embernek altalaban ha nincsen meg a kedve a raeroltetett dolgokhoz, akkor nem fog 100%-osan rakoncentralni.

Nekem volt egy osztalytarsam a gimiben, akinek a szulei nagyon makacsak voltak es egyenesen leneztek azt, akinek nincsen 15 evesen mar legalabb egy nyelvvizsgaja -.- ...

Szegeny lanyt persze elkuldtek nyelvvizsgazni, mert ne hozzon rajuk szegyent. Persze a csaj meg nem volt olyan szinten, az irasbeli harmadszorra sikerult neki a szobeli pedig masodszorra..

Felesleges eroltetni szerintem, o erzi, hogy mikor eri el azt a szintet es majd jelzi is feletek, hogy mikor szeretne menni.

2011. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
59%
Nem. De nagy valószínűséggel neki már lesz addigra, hiszen már most is angolt tanul - általános iskola első osztálya.
2011. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ráér még vele harmadik-negyedik osztályban.
2011. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!