Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van a világ vége? Miért...

Hol van a világ vége? Miért vágyom oda?

Figyelt kérdés
Annyira el vagyok keseredve nagyon összejöttek a dolgok... reménytelennek tünik minden... öngyilkosság nem mert gyávaság. Tehetetlennek érzem magam csak mennék, mindent magam mögött hagyva.. Valaki érzett már igy? mikor múlt el mit tett ellene? Lesz valaha jobb? vagy csak rosszabb...
2012. aug. 13. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan így vannak mostanában. A szegénység, kilátástalanság. Próbáld meg külföldön.
2012. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennék én akárhova ha megtehetném....
2012. aug. 13. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Megteheted.
2012. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Adele Jonas válasza:
merj hinni, mert a hitnek hatalmas ereje van.
2012. szept. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nem mindegy, hogy miben hiszel. Ha okos ember vagy, akkor ne higgy el mindenféle baromságot. Legyél a reális dolgok híve, és győzd meg magad, hogy nincs értelme a bánkódásnak. Nem kell ahhoz semmiféle istenképzet, hogy ,,meggyógyulj" csak próbáld a dolgokban a ,,jót" észrevenni. Tudom, elcsépelt duma és könnyű mondani, de ha mindenben CSAK a rosszat látod, akkor nem jutsz előbbre. Persze ne ess a végletekbe, és ne keress jót a bérlet drágulásában :)
2012. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adele Jonas válasza:
Én nem is Istenképzetről beszéltem vagy hogy higgyen a világvégében. Önmagában higgyen.
2012. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!