Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám Alkalmazni a...

Hogyan tudnám Alkalmazni a Titkot?

Figyelt kérdés
Vagyis a Vonzás Törvényét?

2012. aug. 14. 15:25
 1/3 anonim válasza:

Üdv a klubban, én már gyakorlott vagyok ;)

egyszerű: amit nagyon nem akarsz, vagy félsz tőle, ne gondolj rá, mert ha félsz valamitől, pl folyton azon rágod magad h megcsal a bnőd, vaaagy el fog ütni az autó, vagy lekésed a buszt, akkor tuti h megtörténik. Helyette azt mondd: sosem csalna meg a barátnőm, mert szeret. :) semmi oka nincs rá. nem fogom lekésni a buszt, mert időben odaérek. miért ütne el a koocsi? tiszta hülyeség. nem fog. és eszedbe se jusson az, hogy "de mivan ha mégis/se? :S legyél 100%-ig biztos abban, amit szeretnél.

Este mikor lefekszel, MINDEN ESTE gondolj erősen arra amit szeretnél megkapni, elérni. napközben is gondolhatsz rá. úgy gondolj rá, mintha már a tiéd lenne, elérted volna és adj érte köszönetet. Ezzel tudatosítod, hogy már a tiéd. A legfontosabb, hogy higyj benne. nem kell erről senkinek se beszélned, mert ha hülyének néznek, ez elveheti az önbizalmad. gyakorolhatod apróbb dolgokon: elérem a buszt!!! nem írunk dogát hnap :D

én ezzel húztam ki az előrehozott érettségi szóbelin 19 tételből az egyetlent amit tudtam ;)

hajrá :D

2012. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz a értelmes választ! :D

Köszönet? Csak úgy köszönjem meg? :D

2012. aug. 14. 20:32
 3/3 anonim válasza:

Szeretnék figyelmedbe ajánlani egy írást:

[link]


Inkább Istenben érdemes bízni, aki egy Személy (!) Jézus Krisztus tanításai szerint, szemben a Vonzás Törvényével, mely szerint ilyen Isteni Személy nem létezik, hanem egy személytelen erő (energia)van, amit manipulálhatunk. Kegyetlen félrevezetés.

2012. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!